PlayStation Plus-kortingen voor Black Friday nu ingegaan
Gamer.nl
Nieuws

PlayStation Plus-kortingen voor Black Friday nu ingegaan

De kortingen op jaarabonnementen op PlayStation Plus Essential, Extra en Premium voor Black Friday zijn nu ingegaan.

Eerder deze week gingen er al geruchten over Black Friday-kortingen voor de dienst en die geruchten blijken nu dus te kloppen, zo valt op de officiële PlayStation-website te zien. De aanbiedingen lopen tot 28 november. Het gaat daarbij specifiek om kortingen van 25 procent op jaarabonnementen.

Een jaarabonnement afsluiten op PlayStation Plus Essential kost nu tijdelijk 44,99 euro - normaliter betaalt men daar 59,99 euro voor. Met Essential krijgen abonnees toegang tot online gaming en een paar gratis PlayStation-games per maand.

Een jaarabonnement op PlayStation Plus Extra, waarmee spelers ook toegang krijgen tot diverse PS4- en PS5-games om te downloaden en spelen, is tijdelijk van 99,99 euro naar 74,99 euro gegaan.

Dan is er nog PlayStation Plus Premium, waarmee abonnees ook toegang krijgen tot diverse klassieke PlayStation-games, proefversies van games en klassieke games van Ubisoft+. Normaliter kost zo'n jaarabonnement 119,99 euro, maar nu tijdelijk 89,99 euro.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe F1 25-trailer zoomt in op de Braking Point-modus
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe F1 25-trailer zoomt in op de Braking Point-modus

Racegame komt op 30 mei uit voor PS5, Xbox Series en pc

Een nieuwe trailer van het aankomende F1 25 draait in zijn geheel om Braking Point 3, oftewel de campagne waarin spelers een verhaal rondom een fictief F1-team volgen.

Zoals eerder al bekendgemaakt werd, vecht Konnersport ditmaal voor het kampioenschap wanneer een dramatische gebeurtenis chaos schopt binnen het team. De modus bevat diverse vernieuwingen ten opzichte van eerdere games in de reeks, waaronder alternatieve scenario's waarin spelers kunnen kiezen welke coureur bepaalde races rijdt, en de keuze uit verschillende moeilijkheidsgraden.

In F1 25 kunnen spelers daarnaast in de MyTeam-modus hun eigen F1-team managen. Spelers kunnen bijvoorbeeld kiezen waar de Research & Development-afdeling zich op richt, maar ook onderhandelen met coureurs om ze in het team te krijgen. Dankzij verbeterde graphics en een nieuwe belichtingstechniek ogen parcoursen nog realistischer, en ook weersomstandigheden zijn nog echter. Ook de audio van de game is verbeterd, met meer gepraat via de radio en natuurlijk commentaar. De Audio2Face-technologie van Nvidia zorgt voor realistischere gezichten.

F1 25 verschijnt op 30 mei voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Mensen die de Iconic Edition van de game reserveren krijgen drie dagen eerder toegang tot de game. Met de Iconic Edition krijgen spelers ergens na release ook toegang tot nieuwe hoofdstukken gebaseerd op de F1-film met Brad Pitt die in juni uitkomt, alsmede extra's rondom Lewis Hamilton.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Capcom hint mogelijk naar Resident Evil 9 in video
Gamer.nl
Nieuws

Capcom hint mogelijk naar Resident Evil 9 in video

De game is nog altijd niet officieel uit de doeken gedaan

Capcom bracht onlangs een video uit waarin mogelijk wordt gehint naar een nabije aankondiging van Resident Evil 9.

Zoals onlangs al bekend werd gemaakt, zijn er inmiddels meer dan tien miljoen exemplaren van de Resident Evil 4-remake verkocht. Capcom bracht via social media onderstaande video uit om dat te vieren.

In de video - die bestaat uit beelden van Resident Evil 4 die overduidelijk zijn aangepast - wordt aan het einde een bord getoond die - wanneer hij een kwartslag wordt gedraaid - het Romeinse cijfer 'IX' uitbeeldt, oftewel '9'. Fans menen dat Capcom dit cijfer expres in de video heeft verwerkt, en dat dit hint naar een aankondiging van de nieuwe Resident Evil.

Er gaan al meerdere jaren geruchten over Resident Evil 9. Zo zou de game zich afspelen in een fictioneel dorp op een eiland in Zuidoost-Azië en mogelijk zelfs een open spelwereld krijgen. Officieel is echter nog niets bevestigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!