Ontwikkelaar hint mogelijk naar The Last of Us: Part 3
Gamer.nl
Nieuws

Ontwikkelaar hint mogelijk naar The Last of Us: Part 3

The Last of Us-bedenker Neil Druckmann hint naar een mogelijk derde deel in de franchise: "Ik denk dat er meer verhaal is om te vertellen."

Dat claimt Druckmann in een nieuw artikel van The Hollywood Reporter. Hij kan echter niet onthullen of een derde deel ook daadwerkelijk in de maak is, al deden er eind vorig jaar al geruchten de ronde dat dit inderdaad het geval is. Ondertussen is al wel officieel bekend dat Naughty Dog aan een multiplayergame in het The Last of Us-universum werkt, waar gisteren nieuwe artwork van werd getoond.

Het overgrote deel van het The Hollywood Reporter-artikel draait om de aankomende HBO-serie - de eerste aflevering is vanaf 16 januari op HBO Max te zien. Zo wordt onthuld dat actrices Maisie Williams (Game of Thrones) en Kaitlyn Dever (Booksmart) werden overwogen voor de rol van Ellie, maar dat ze beiden te oud werden tegen de tijd dat de opnames van start gingen. Daarbij bleek Bella Ramsey, die nu de rol van Ellie bekleedt, perfect voor de rol.

In het interview wordt ook gehint naar de mogelijkheid dat een nog niet bevestigd tweede seizoen van de serie de gebeurtenissen uit de tweede game behandelt. Het eerste seizoen draait om de gebeurtenissen uit de eerste game, en Druckmann en schrijver Craig Mazin hebben "geen plannen om verhalen buiten die uit de games te vertellen". Daarbij is men niet bang dat men in een soortgelijke situatie terecht komt als Game of Thrones, waarbij de plot in de serie het verhaal uit het bronmateriaal inhaalt. "The Last of Us: Part 2 eindigt niet met een cliffhanger."

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen
Gamer.nl
Nieuws

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered aangekondigd en uitgekomen

De game werd vanmiddag officieel uit de doeken gedaan

The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered is vandaag officieel aangekondigd middels een livestream. De game is meteen beschikbaar.

In de aankondigingsvideo praatten Bethesda's Todd Howard en Matt Carofano over de nieuwe editie van de game. In eerste instantie werden beelden van het origineel getoond, dat in 2006 op Xbox 360 en pc en in 2007 op PlayStation 3 uitkwam. Er werd gekeken naar het belang van de release van dit origineel, dat openwereld-rpg's naar een hoger niveau tilde.

Vervolgens toonde de livestream beelden van de nieuwe versie van het spel. Daarbij lag er veel nadruk op de grafische verbeteringen van de game, die mogelijk worden gemaakt door Unreal Engine 5. Door de toename van details moeten spelers zich nog meer onderdeel van de spelwereld voelen.

Gameplay is ook op de schop gegaan. Hoewel de game trouw aan het origineel blijft, zijn gameplaysystemen verbeterd. Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Tijdens gevechten vliegen de vonken en bloedspetters van het gevecht af. Hoewel de game door de meesten met een eerstepersoonsperspectief wordt gespeeld, is er ook een derdepersoonsperspectief, die in deze versie beter moet werken. Dialogen klinken natuurlijker, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het spel zijn charme geven zijn behouden.

Oblivion Remastered wordt gezien als "de meest complete versie van Oblivion". Alle dlc - waaronder de verhalende uitbreidingen - zitten ook bij het spel inbegrepen. De game is nu verkrijgbaar op Xbox Series-consoles, Steam en PlayStation 5, en staat ook op Game Pass. De game kost 54,99 euro, al is er ook een Deluxe-uitvoering van 64,99 euro, inclusief de befaamde horse armor.

Er gingen al geruime tijd geruchten dat er een remake of remaster van The Elder Scrolls 4: Oblivion in ontwikkeling was. Er waren zelfs screenshots uitgelekt. Volgens die geruchten werkt Virtuos aan de remake, en dat blijkt nu ook te kloppen. De studio is ook bekend van de aankomende remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie
Gamer.nl
Nieuws

Batterijduur Switch 2 Pro Controller gelijk aan vorige versie

Maar hij laadt wel sneller op

De batterijduur van de Nintendo Switch 2 Pro Controller is gelijk aan die van de Pro Controller van de eerste Switch, terwijl hij wel sneller oplaadt.

Dat spotte Nintendo Life op de officiële website van Nintendo. Net zoals de Pro Controller voor de eerste Switch, gaat de Pro Controller voor de Switch 2 ongeveer veertig uur mee voordat hij weer opgeladen moet worden. De Switch 2 Pro Controller doet er echter ongeveer 3,5 uur over om zich volledig op te laden, terwijl dit met de eerste Pro Controller zo'n 6 uur duurde.

We wisten al dat de Switch 2 Pro Controller diverse toevoegingen heeft. Zo zitten er aan de achterkant twee nieuwe knoppen - de GL- en GR-knoppen - en is er net als op de nieuwe Joy-Cons een C-knop aanwezig waarmee GameChat opgestart kan worden. De controller heeft ook HD Rumble 2, wat voor nog gedetailleerdere force feedback moet zorgen.

Het was al bekend dat huidige Pro Controllers en Joy-Cons ook gebruikt kunnen worden op de Switch 2. Het is alleen niet mogelijk om met de huidige controllers de Switch 2 uit slaapstand te halen. De Switch 2 - alsmede de Switch 2 Pro Controller - verschijnt op 5 juni.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!