Marvel-acteur geeft hernieuwde hoop voor komst Sleeping Dogs-film
Gamer.nl
Nieuws

Marvel-acteur geeft hernieuwde hoop voor komst Sleeping Dogs-film

Eerder deze maand werd nog gemeld dat de verfilming niet doorging

Simu Liu, die Shang-Chi speelt in de Marvel-films, geeft aan dat hij nog altijd zijn best doet om de verfilming van Sleeping Dogs mogelijk te maken.

Eerder deze maand meldde acteur Donnie Yen, die de hoofdrol zou gaan spelen in de film, dat de verfilming niet meer doorging. "Ik heb er veel tijd en werk aan besteed met de producenten, en zelfs wat van mijn eigen geld gestopt in het verkrijgen van concepten en rechten. Ik heb jaren gewacht en wil het echt doen. Ik heb allerlei visies in mijn hoofd, maar helaas... je weet hoe het gaat in Hollywood. Ik heb er jaren aan besteed. Het is jammer."

Liu reageerde onlangs echter op een teleurgestelde fan via social media: "Ik werk samen met de eigenaren van de Sleeping Dogs-rechten om het op het grote scherm te krijgen!" Het is op moment van schrijven niet duidelijk in hoe vergevorderd deze poging is. In een ander bericht op X meldt hij dat het zijn droom is dat er eerst een verfilming uitkomt, en daarna een vervolg op de game.

Sleeping Dogs is een in 2012 verschenen openwereldgame van Square Enix en het inmiddels gesloten United Front Games, waarin men speelt als undercover agent die een Triade-organisatie probeert te ontmantelen in Hong Kong. De game kwam oorspronkelijk naar PlayStation 3 en Xbox 360, maar een remaster verscheen ook op PS4 en Xbox One. Daarnaast is de game op pc speelbaar. Ook is er een spin-off multiplayergame genaamd Triad Wars uitgekomen, maar die werd in 2016 offline gehaald. De film werd in 2017 aangekondigd.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Triple-i Initiative-livestream toont tientallen indiegames
Gamer.nl
Nieuws

The Triple-i Initiative-livestream toont tientallen indiegames

Waaronder Duskfade, Void/Breaker en Outbound

De gisteren uitgezonden Triple-i Initiative bevatte meer dan dertig aankomende indiegames.

Organisator Evil Empire zond vorig jaar de eerste editie van The Triple-i Initiative uit, en gisteren verscheen de tweede editie online. Over Rematch, nieuwe Katana Zero-dlc en The Alters hebben we elders op de website al geschreven, maar er kwamen nog veel meer spellen voorbij.

Zo werden er games getoond als de roguelike Void/Breaker, Neverway van een van de mensen achter Celeste, de survivalshooter Frostrail, campingavontuur Outbound, een vervolg op Speedrunners, 3D-platformer Duskfade en adventuregame Ikuma: The Frozen Compass van de makers van Lost Ember.

Hieronder kan de volledige livestream worden bekeken, alsmede enkele uitgelichte trailers.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch 2-versie van Zelda: Breath of the Wild bevat niet de uitbreidingspas
Gamer.nl
Nieuws

Switch 2-versie van Zelda: Breath of the Wild bevat niet de uitbreidingspas

Die moet alsnog los gekocht worden

De betaalde downloadbare content voor The Legend of Zelda: Breath of the Wild zit niet inbegrepen bij de Switch 2-versie van de game.

Dat heeft Nintendo bevestigd aan IGN. "The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo Switch 2 Edition bevat niet de The Legend of Zelda: Breath of the Wild Expansion Pass-dlc. Die dlc kan los gekocht worden."

Dat betekent dat mensen die de Switch-game met de Switch 2-upgrade kopen - zij het digitaal of fysiek - niet de betaalde dlc ontvangen. Wil men toegang tot de uitbreiding, dan moet men deze los aanschaffen. De uitbreidingspas kost 19,99 euro op de Switch eShop. In deze dlc zitten de zogeheten 'Master Trials' en 'The Champions' Ballad', compleet nieuwe uitdagingen binnen de spelwereld. Mensen die de Switch-versie van de game én de dlc al hebben gekocht, blijven dit natuurlijk wel bezitten wanneer ze de upgrade aanschaffen.

Overigens werd onlangs door Nintendo bevestigd dat de fysieke edities van Switch 2-versies van Switch-games wel de upgrade op de cartridge hebben staan. In eerste instantie ontstond er verwarring en werd er gedacht dat de upgrade als downloadcode bijgeleverd werd, maar dit blijkt dus niet het geval te zijn.

De Switch 2-upgrades van Zelda: Breath of the Wild en Tears of the Kingdom gaan 10 dollar (waarschijnlijk ongeveer 10 euro) per stuk kosten voor mensen die de games al in het bezit hebben. Daarnaast kunnen leden van Nintendo Switch Online en de Expansion Pack de upgrades gratis downloaden. Beide games krijgen HDR-ondersteuning en verbeterde resoluties en framerates. Ook wordt Zelda Notes toegevoegd, waarmee spelers op hun smartphone de landkaart, achievements en andere extra's kunnen bekijken. De Switch 2 komt op 5 juni uit. Switch-games kunnen ook zonder betaalde upgrade op Switch 2 gespeeld worden via backward compatibility.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!