Gran Turismo 7 krijgt Dior-skins
Gamer.nl
Nieuws

Gran Turismo 7 krijgt Dior-skins

Gran Turismo 7 gaat een samenwerking aan met het luxe modemerk Dior.

Dat kondigde Dior aan tijdens de start van de World Series Showdown in het Oostenrijkse Salzburg. De samenwerking brengt nieuwe exclusieve Dior-gethematiseerde items naar het spel. Zo komen er een racepak, helm, laarzen en handschoenen. Ook wordt de vintage auto 'De Tomaso Mangusa' toegevoegd. Alle items zijn ontworpen door Kim Jones, een Britse designer en artistiek leider van de mannencollectie van Dior.

Het racepak en de handschoenen zijn grijs met geel, de laarzen zijn gebaseerd op de Diorizon-schoenen en de helm is blauw met grijs. Het nummer 47 is in de items verwerkt als een eerbetoon naar de eerste modeshow van het merk in 1947. 

De items zijn vanaf 25 augustus als pakket verkrijgbaar in Gran Turismo 7. Het is nog niet bekend hoeveel de spullen gaan kosten. 

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!