Shift Up verwacht dat pc-versie Stellar Blade beter verkoopt dan PS5-versie
Nieuws

Shift Up verwacht dat pc-versie Stellar Blade beter verkoopt dan PS5-versie

Pc-gamers kunnen optimalisatie en nieuwe content verwachten

Steller Blade-ontwikkelaar Shift Up verwacht dat de aankomende pc-versie van de game betere verkoopcijfers zal bereiken dan de bestaande PlayStation 5-versie.

Dat liet het bedrijf weten tijdens een gesprek met investeerders naar aanleiding van de gepubliceerde jaarcijfers van de ontwikkelaar. Daarbij werd gekeken naar de populariteit van het pc-platform - al helemaal in Azië, waar Shift Up is gesitueerd.

"In de AAA-gamesmarkt hebben pc's een groter marktaandeel dan consoles, dus we verwachten dat de pc-versie beter gaat verkopen dan de consoleversie", aldus de ontwikkelaar. "Ook zien we dat singleplayeractiegames significant populairder aan het worden zijn in Azië."

De ontwikkelaar laat weten dat pc-gamers "optimalisatie, meer gemak, extra content en gerichte marketingstrategieën" voor de pc-versie van Stellar Blade kunnen verwachten. Ook probeert het bedrijf er voor te zorgen dat de game naar behoren zal dragen op mobiele apparaten zoals de Steam Deck.

Hoe dan ook lijkt de PS5-release van Stellar Blade het bedrijf geen windeieren te hebben gelegd - Shift Up deed verslag van een recordomzet in het afgelopen jaar. Wanneer de pc-versie van de game precies verschijnt is op moment van schrijven niet bekend.

Stellar Blade verscheen afgelopen april op PlayStation 5. De game speelt zich af in de nabije toekomst, waarbij de mensheid van de aarde wordt verbannen na het verliezen van een oorlog tegen de buitenaardse Naytiba. Om de aarde weer terug te winnen, kruipen spelers in de huid van Eve. Zij moet het tij keren voor de mensheid. De game draait vooral om de hectische gevechten, vol met aanvallen, verdedigingsmoves en vloeiende combo's.

Erik Nusselder gaf de game een 7: "Er is niet zo veel mis met Stellar Blade, maar er is ook niet zo veel geweldig. Het voorspelbare verhaal en de lege personages worden gecompenseerd door spannende en vloeiende gevechten. Hopelijk wordt in een eventueel vervolg onze fantasie wat meer geprikkeld."

Begin dit jaar bleek nog dat alle werknemers van Shift Up een PlayStation 5 Pro en een geldbonus van ongeveer 3298 euro hebben ontvangen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online
Nieuws

Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online

Waaronder Nobunaga's Ambition en Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire

Nintendo heeft vier klassieke strategie- en rpg-games die oorspronkelijk op de Super NES zijn verschenen aan Nintendo Switch Online toegevoegd.

Het gaat om Nobunaga's Ambition, vervolg Nobunaga's Ambition: Lord of Darkness, Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire en Uncharted Waters: New Horizons. Alle vier de games zijn ontwikkeld door Koei.

In de Nobunaga's Ambition-games moeten spelers de macht over Japan zien te winnen als Oda Nobunaga of zijn rivalen. In Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire vechten verschillende facties uit China tegen elkaar, terwijl Uncharted Waters: New Horizons spelers de oceanen over laat varen als verschillende personages. Onderweg ontdekt men allerlei exotische locaties.

Alle vier de games zijn via de SNES-app op Nintendo Switch te spelen. Deze kan gedownload worden door iedereen met een Nintendo Switch Online-abonnement.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship
Nieuws

Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship

De enige e-coureur die het kampioenschap drie keer heeft gewonnen

De Nederlandse Red Bull Sim Racing-coureur Jarno Opmeer is gisteren de winnaar geworden van de 2025 F1 Sim Racing World Championship.

Gisteren werd de laatste ronde gehouden in EFG Studio te Stockholm, waarbij Opmeer op de veertiende plek startte en op de zevende plek eindigde. Opmeer had in de twaalf rondes die over het hele seizoen werden gehouden in totaal 154 punten verdiend en daarmee negentien punten voorsprong op de op tweede plek geëindigde Ismael Fahssi van Williams Esports.

Opmeer heeft ook in 2020 en 2021 het kampioenschap al gewonnen - toen reed hij respectievelijk voor Alfa Romeo Esports en Mercedes-AMG Petronas Esports. Met deze derde winst is Opmeer nu de persoon die het vaakst de competitie heeft gewonnen. Hij is daarmee de e-coureur Brendon Leigh voorbijgestreefd, die in 2017 en 2018 won. Overigens won het Oracle Red Bull Sim Racing-team ook de 2025 Teams Championships.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!