PSN-account benodigd voor The Last of Us: Part 2 op pc
Gamer.nl
Nieuws

PSN-account benodigd voor The Last of Us: Part 2 op pc

Pc-versie komt op 3 april uit

Mensen die The Last of Us: Part 2 Remastered op pc willen spelen, moeten een PlayStation Network-account hebben en die koppelen aan Steam of de Epic Games Store.

Dat valt op de Steam-pagina van de game te lezen. Het is inmiddels geen grote verrassing meer dat een PSN-account als vereiste is toegevoegd; Sony doet dit tegenwoordig bij steeds meer pc-releases. Er ontstond vorig jaar ophef toen het bedrijf dit pas na de release van Helldivers 2 toevoegde, waardoor de verplichting toch maar niet doorgevoerd werd. Sindsdien zorgt Sony er voor dat de vereiste van te voren naar buiten wordt gecommuniceerd.

Dat neemt niet weg dat het nog steeds een probleem vormt voor diverse spelers. PSN is immers in 177 landen niet beschikbaar, waardoor al deze landen de betreffende game dus niet kunnen spelen. De PSN-vereiste wordt tegenwoordig ook aan singleplayergames toegevoegd.

The Last of Us: Part 2 Remastered komt op 3 april op Steam en Epic Games Store te staan. Naughty Dog werkt samen met Nixxes en Iron Galaxy om de game te optimaliseren voor pc. De game verscheen begin vorig jaar al voor PlayStation 5. Naast dat het de oorspronkelijke PS4-game in een nieuw grafisch jasje steekt, bevat het ook nieuwe content. Denk aan een roguelike No Return-modus en de Lost Levels - gebieden die nooit zijn afgemaakt voor het oorspronkelijke spel.

Jacco Peek beloonde de remaster met een 8: "The Last of Us: Part 2 Remastered legt de nadruk minder op de visuele upgrades dan de inhoudelijke extra’s, en komt daar prima mee weg."

Ontwikkelaar Naughty Dog werkt ondertussen aan Intergalactic: The Heretic Prophet, een PlayStation 5-game die zich duizenden jaren in de toekomst afspeelt. Spelers kruipen in de huid van Jordan A. Mun, een gevaarlijke premiejager die op jacht naar een doelwit op de verre planeet Sempiria belandt. De communicatie tussen de planeet en de rest van het universum is honderden jaren geleden al verloren gegaan.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij
Gamer.nl
Nieuws

Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion bijna officieel uit de doeken.

De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt. De livestream is ook hieronder te bekijken.

Watch on YouTube

Er gaan al wekenlang geruchten rond dat Oblivion Remastered 'op ieder moment' uit kan komen middels een shadowdrop. De verwachting is dan ook dat de game tijdens of in ieder geval vlak na de presentatie beschikbaar wordt, gezien de geruchten al langer stellen dat het spel deze week nog beschikbaar moet worden.

Volgens eerdere geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien
Gamer.nl
Nieuws

Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien

De game is vanaf 5 juni speelbaar via Switch Online

Via de Nintendo Today-app heeft Nintendo nieuwe beelden getoond van Soulcalibur 2, dat straks speelbaar wordt via Nintendo Switch Online op Switch 2.

Toen de Switch 2-releasedatum en de eerste games onlangs uit de doeken werden gedaan, werd ook bekendgemaakt dat GameCube-games speelbaar worden via Nintendo Switch Online op de nieuwe Nintendo-console. Daar is ook een abonnement op het uitbreidingspakket voor nodig.

Wanneer de Switch 2 op 5 juni uitkomt, zullen er drie GameCube-games op de betreffende app staan: The Legend of Zelda: Wind Waker, F-Zero GX en Soulcalibur 2. Van die laatstgenoemde game zijn nu dus nieuwe beelden verschenen via Nintendo's app, die vervolgens op YouTube zijn geüpload.

De fighter Soulcalibur 2 verscheen oorspronkelijk in 2002 in de Japanse arcade en kwam een jaar later op consoles uit, waaronder op GameCube. Daarbij had elke consoleversie een ander exclusief personage - op de GameCube was dat Link uit de Zelda-reeks. Die is ook aanwezig in de versie voor Nintendo Switch Online.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!