Portal-modus keert terug in nieuwe Battlefield
Nieuws

Portal-modus keert terug in nieuwe Battlefield

De modus laat mensen op maps uit klassieke Battlefield-games spelen

De Battlefield Portal-modus uit Battlefield 2042 zal ook weer aanwezig zijn in de nieuwe Battlefield-game.

Dat werd bevestigd via een video van Flakfire. Deze YouTuber woonde onlangs een presentatie over de aankomende Battlefield bij, en hij claimt dat een van de ontwikkelaars de terugkeer van Portal aan hem heeft bevestigd.

In Battlefield 2042 kunnen spelers via de Portal-modus op maps uit onder andere Battlefield 3, Bad Company 2 en Battlefield 1942 spelen. Ook kunnen er wapens uit die games worden gebruikt en kunnen spelers zelf allerlei spelregels bepalen. Het lijkt er dus op dat spelers van de aankomende nieuwe Battlefield straks iets soortgelijks kunnen verwachten. Of de Portal-modus al onderdeel wordt van de aankomende testfase van de game, is niet bekend.

Gisteren werden de eerste pre-alfabeelden van de nieuwe Battlefield getoond, en werd er een grootschalige testfase aangekondigd waar geïnteresseerden zich voor kunnen aanmelden. Deze testfase maakt onderdeel uit van 'Battlefield Labs', een "testomgeving" voor de aankomende Battlefield-game van waaruit een selecte groep spelers de game uit kunnen proberen samen met de ontwikkelaars.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Remaster van Onimusha 2 onthuld, details over Onimusha: Way of the Sword gedeeld
Nieuws

Remaster van Onimusha 2 onthuld, details over Onimusha: Way of the Sword gedeeld

De remaster verschijnt dit jaar, de nieuwe game in 2026

Capcom heeft aangekondigd dat er een remaster van Onimusha 2: Samurai’s Destiny in ontwikkeling is. Ook werden er meer details gegeven van de nieuwe game Onimusha: Way of the Sword.

Dat gebeurde tijdens een livestream van Capcom gisteravond. Onimusha 2: Samurai’s Destiny kwam oorspronkelijk in 2002 uit op PlayStation 2. De remaster zal in de loop van dit jaar naar PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch en Steam komen. Veel verdere details buiten onderstaande trailer zijn er nog niet.

Daarnaast werden er meer details gegeven over de vorig jaar aangekondigde nieuwe game uit de reeks, Onimusha: Way of the Sword. De producent van de game liet weten dat de game zich op drie belangrijke elementen gaat richten: boeiende personages (waaronder de nieuwe hoofdrolspeler), de setting van Kyoto en "ultieme zwaardvechtactie". Daarnaast gaf regisseut Satoru Nihei aan dat spelers in de game historische locaties in en rondom Kyoto gaan verkennen, zoals de Kiyomizu-dera-tempel.

Spelers kunnen in Onimusha: Way of the Sword zoals gezegd intense zwaardgevechten en veel bloedvergieten verwachten, terwijl men het tegen monsterlijke wezens afkomstig uit de onderwereld opneemt. Spelers kruipen in de huid van een samoerai die de Oni Gauntlet met zich meedraagt, een mythisch artefact dat hem de kracht geeft om de monsters te doden. De game verschijnt in 2026 op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc (Steam).

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Monster Hunter Wilds-trailer en info over tweede bèta uitgebracht
Nieuws

Nieuwe Monster Hunter Wilds-trailer en info over tweede bèta uitgebracht

De game verschijnt op 28 februari voor PS5, Xbox Series en pc

Capcom heeft tijdens een presentatie gisteravond een nieuwe trailer van Monster Hunter Wilds getoond. Ook is er informatie over de aankomende tweede bètaperiode van de game naar buiten gebracht.

De trailer toont voor het eerst de locatie Iceshard Cliffs, nadat fans eerder al blikken kregen op Windward Plains, Oilwell Basin en Scarlet Forest. Ook werd het nieuwe ijsmonster Hirabami getoond en keren Nerscylla en Gore Magala terug - beide monsters kwamen voor het eerst in Monster hunter 4 voor.

Verder werden er meer opties voor customisatie getoond, waaronder de mogelijkheid om het pop-up-kamp aan te passen qua layout, aanwezige meubels en tentkleuren. Guild Cards zijn daarnaast vervangen met Hunter Profile, en er werd een fotomodus getoond.

Er volgen binnenkort twee open bètaperiodes voor iedereen die daar zin in heeft op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. De eerste periode is van 7 tot 10 februari en de tweede van 13 tot 16 februari. Daarin werkt cross-platform multiplayer en kunnen spelers jagen op het nieuwe monster Arkveld. Geboekte progressie in de bèta kan niet meegenomen worden naar de uiteindelijke game, maar personages en opgedane ervaring worden wel meegenomen.

Tot slot is er een benchmarktool voor de game voor pc-gamers uitgebracht op Steam om te kijken of de game gespeeld kan worden op een systeem. De systeemeisen zijn daarbij verlaagd ten opzichte van de eerder aangekondigde eisen. Op die eerdere eisen was veel kritiek vanwege de hoogte van de systeemeisen.

Monster Hunter Wilds bevat volgens Capcom meer details qua monsters en ecosystemen dan ooit tevoren. Het is daarbij voor het eerst mogelijk om een extra wapen mee te nemen op de mount tijdens een jacht. Ook kunnen met een speciale Focus-modus de zwakke plekken van monsters worden gespot. De game komt op 28 februari uit voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!