Eerste Marvel Rivals-seizoen is van start
Nieuws

Eerste Marvel Rivals-seizoen is van start

Inclusief nieuwe personages, maps en een betaalde battle pass

Het eerste seizoen van de multiplayershooter Marvel Rivals is vanochtend begonnen.

Zoals eerder bekendgemaakt heet het seizoen 'Eternal Night Falls' en draait het om vampiers. Doctor Strange raakt gevangen in de Entangled Astral Plane, waardoor Darkhold-pagina's zich kunnen verspreiden. Daarnaast veranderen Dracula en Doctor Doom de baan van de maan, waardoor New York in een oneindige duisternis valt en een leger aan vampierachtige wezens vrij spel hebben.

In de praktijk houdt het in dat er nu twee nieuwe helden speelbaar zijn: Mr. Fantastic en Invisible Woman. Later gedurende het seizoen komen ook de andere twee helden van de Fantastic Four, namelijk The Thing en Human Torch, beschikbaar. Ook verschijnen er gedurende het seizoen nieuwe maps, waarbij vandaag Midtown Descents into Darkness en The Mystical Sanctum Sanctorum zijn verschenen, en de nieuwe modus Doom Match.

Er is ook een battle pass onthuld met allerlei cosmetische content. Dat geeft onder andere nieuwe skins aan bestaande helden, waaronder Iron Man, Scarlet Witch, Moon Knight, Wolverine en Loki. Hieronder zijn beelden van het nieuwe seizoen en de battle pass te bekijken.

Marvel Rivals is gratis speelbaar via pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Binnen drie dagen werd de tien miljoen spelers al bereikt, en half december kwam de teller op de twintig miljoen spelers te staan. In de PvP-shooter nemen twee teams van zes spelers het tegen elkaar op op diverse bekende locaties en met verschillende personages uit de Marvel-franchise. Met zogeheten Team-Up-vaardigheden kunnen helden samen moves uitvoeren. Zo kan Rocket Raccoon bijvoorbeeld op de rug van Groot rondrijden. Spelers kunnen uit een grote selectie helden en schurken kiezen uit bekende groepen als de Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men en nog veel meer.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Mysterieuze C-knop op Nintendo Switch 2-controller bevestigd
Nieuws

Mysterieuze C-knop op Nintendo Switch 2-controller bevestigd

De functionaliteit van de knop wordt waarschijnlijk volgende week onthuld

Een promotionele illustratie van de Nintendo Switch 2 in de smartphone-app die Nintendo heeft uitgebracht bevestigt dat de nieuwe knop op de Joy-Con inderdaad de C-knop is.

Vorig en begin dit jaar - nog voor de onthulling van de Nintendo Switch 2 - gingen er al geruchten dat de rechter Joy-Con van de console een mysterieuze C-knop zou hebben. Bij de onthulling werd inderdaad een extra knop op de rechter Joy-Con getoond, al stond er toen nog geen letter op deze knop.

Gisteren bracht Nintendo de kalenderapp Nintendo Today uit, van waaruit het allerlei nieuws over de Switch en Switch 2 deelt. Daar was ook een promotionele foto van de Switch 2 te zien. Opvallend genoeg werd de nieuwe knop daar wel met een grote 'C' aangeduid. Mogelijk gaat het om promotioneel materiaal dat eigenlijk pas volgende week na de nieuwe Direct-uitzending de deur uit had gemogen.

Het is nog altijd niet bekend waar de C-knop precies voor dient. Er wordt gespeculeerd dat het te maken heeft met de magnetische rails waarmee de Joy-Cons aan de Switch 2-console gekoppeld worden, of met vermoedelijke muisfunctionaliteiten van de Switch 2. De C staat in ieder geval waarschijnlijk niet voor 'Capture', want een knop op de linker Joy-Con dient al voor het maken van screenshots en filmpjes tijdens het gamen.

Het is waarschijnlijk dat de werkelijke functie van de C-knop op woensdag 2 april wordt onthuld. Dan zendt Nintendo om 15:00 uur Nederlandse tijd een speciale Direct-livestream uit met meer info over de Switch 2 en de games voor de console. Volgens geruchten zullen de pre-orders van de Switch 2 daarna meteen beschikbaar komen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben
Nieuws

Warner Bros. zou Hogwarts Legacy-uitbreiding geannuleerd hebben

Ook de geplande Director's Cut zou daarom niet doorgaan

Warner Bros. heeft volgens berichten een uitbreiding op en Director's Cut van Hogwarts Legacy geannuleerd.

Dat meldt Bloomberg. Warner Bros. zou deze projecten hebben geschrapt tijdens het herstructureren van zijn gamedivisie, en hier voor hebben gekozen omdat de hoeveelheid content die gemaakt werd niet substantieel genoeg zou zijn voor de prijs die men zou willen vragen.

Volgens de berichten zou de uitbreiding nieuwe verhaallijnen hebben bevat en gepland hebben gestaan voor een release later dit jaar. Avalanche, de ontwikkelaar van Hogwarts Legacy, zou samen hebben gewerkt met Suicide Squad-studio Rocksteady aan de nieuwe content.

Vorig jaar gingen er al geruchten dat er aan een Director's Cut (en dus eventuele nieuwe content) van Hogwarts Legacy werd gewerkt. Warner Bros. heeft vorig jaar in ieder geval bevestigd dat er aan een vervolg op de game wordt gewerkt.

Hogwarts Legacy kwam begin vorig jaar uit op PlayStation 5, Xbox Series en pc, en iets later ook op PlayStation 4 en Xbox One. De Switch-versie werd meermaals uitgesteld, maar kwam afgelopen najaar uiteindelijk ook uit. De game is meer dan 34 miljoen keer verkocht.

Denian Franken gaf een 8,5 aan de PS5-versie van de game: "Hogwarts Legacy had nog wat langer in ontwikkeling mogen blijven om diens technische imperfecties te voorkomen. Het doet gelukkig nauwelijks iets af aan deze verder magische ervaring. Hogwarts Legacy biedt dé beloofde Wizarding World-simulatie in een open spelwereld, met een stortvloed aan content waar Harry Potter-fans zich in vast kunnen bijten."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!