Electronic Arts meldt dat het bedrijf bugs en glitches onderzoekt die spelers ondervinden met de vorige week uitgekomen Legacy Collection-edities van De Sims en De Sims 2.
Dat liet het bedrijf weten via de EA-forums. Na de release afgelopen vrijdag maakten spelers melding van diverse problemen, waaronder bugs op het gebied van gameplay en graphics. Zo verdwijnen meubels en etenswaren soms, crasht de game en zijn er conflicten met Direct X. In enkele gevallen kunnen spelers de games niet eens opstarten. kwam het
EA erkent nu dat "sommige fans diverse problemen met De Sims: Legacy Collection en De Sims 2: Legacy Collection ondervinden. We onderzoeken deze problemen op dit moment en hopen spoedig meet informatie over oplossingen te helpen." Het bedrijf raadt spelers die info over deze problemen delen aan ook screenshots of video's ervan te delen.
Afgelopen vrijdag bracht EA de eerste twee De Sims-games opnieuw uit voor pc. De bundels bevatten De Sims en De Sims 2 voor Windows 10 en 11, inclusief een flink aantal uitbreidingen en bonuscontent. Zo komt het eerste deel met De Sims: House Party, De Sims: Vacation en De Sims 4: Throwback Fit Kit. Het tweede deel bevat onder andere De Sims 2: Nightlife, De Sims 2: Pets en De Sims 2: Bon Voyage. Een bundel met beide games kost zo'n 39,99 euro en is beschikbaar via de EA App, Steam en Epic Games Store. Beide titels zijn ook los verkrijgbaar onder de noemer De Sims: Legacy Collection en De Sims 2: Legacy Collection.