Cyberpunk 2077-update met 'coole dingen' op komst
Nieuws

Cyberpunk 2077-update met 'coole dingen' op komst

Vanmiddag wordt de inhoud van de patch onthuld

CD Projekt Red werkt aan update 2.2 voor Cyberpunk 2077 met daarin "coole dingen".

Dat heeft het bedrijf gisteren onthuld. Hoewel de studio voorheen meldde dat een eerder verschenen patch de laatste zou zijn, is er nu dus toch nog een nieuwe update voor de futuristische openwereldgame in ontwikkeling.

De precieze inhoud is nog niet bekend. CD Projekt Red laat weten dat New Game Plus en PlayStation 5 Pro-verbeteringen in ieder geval niet naar de game komen. "Maar we hebben wel andere coole dingen in de maak en we zullen deze in de livestream onthullen." Die livestream wordt vandaag om 17:00 uur Nederlandse tijd via YouTube en Twitch uitgezonden.

Afgelopen december kwam update 2.1 voor Cyberpunk 2077 uit. Daarmee werden diverse veelgevraagde features aan de game toegevoegd, waaronder een werkend metrosysteem, een draagbare radio en races die herhaald kunnen worden.

CD Projekt Red werkt ondertussen aan een vervolg op de game, al is daar nog nagenoeg niets over bekend - het bedrijf heeft immers ook meerdere The Witcher-projecten in ontwikkeling. Onlangs werd nog onthuld dat de uitgever samenwerkt met Netflix aan een nieuw animatieproject rondom Cyberpunk.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tweede nieuwe Astro Bot-level nu beschikbaar
Nieuws

Tweede nieuwe Astro Bot-level nu beschikbaar

'Thrust or Bust' bevat wederom een nieuwe speciale Bot

Het tweede nieuwe leven van de geplande vijf nieuwe levels voor Astro Bot is nu beschikbaar.

Het level heet 'Thrust or Bust' en is net zoals het level dat vorige week uitkwam gericht op een relatief hoge moeilijkheidsgraad. Spelers die het einde van het level bereiken worden wederom beloond met een nieuwe speciale Bot gebaseerd op een bekende gamefranchise. In onderstaande tweet zijn beelden van het nieuwe level te zien.

Een week geleden werd aangekondigd dat er nog eens vijf gratis dlc-levels naar Astro Bot zouden komen. Vorige week verscheen 'Tick-Tock Shock' meteen met de aankondiging. 'Cock-A-Doodle-Doom' volgt op 27 februari, 'Hard to Bear' op 6 maart en tot slot 'Armored Hardcore' op 13 maart.

Daarnaast werd er vorige week een PlayStation 5 Pro-update voor de game uitgebracht. De update zorgt er voor dat de game in een constante hoogst mogelijke resolutie en 60 frames per seconde draait.

Lars Cornelis gaf een 8 aan de vorig jaar uitgekomen PlayStation 5-game: "Astro Bot is bijzonder creatief vormgegeven, met enkele speciale PlayStation-werelden als absoluut hoogtepunt. Op platformgebied doet de game echter weinig bijzonders."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Team Fortress 2-broncode vrijgegeven
Nieuws

Team Fortress 2-broncode vrijgegeven

Modders kunnen hun projecten via Steam gratis beschikbaar stellen

Valve heeft de broncode van Fortress 2 voor iedereen beschikbaar gesteld.

Het Source SDK 2013-pakket stelde al een aanzienlijk deel van de broncode van de Source-engine beschikbaar voor het publiek, maar daar is nu ook de broncode van Team Fortress 2 bijgekomen.

"Dit geeft modders de mogelijkheid om Team Fortress 2 te veranderen, uit te breiden of te herschrijven", zo meldt Valve. "Daardoor behoren kleine aanpassingen tot complete conversies tot de mogelijkheden." Alle mods die hiermee worden gemaakt kunnen via de Steam Store gratis worden aangeboden. Er geld voor vragen is niet toegestaan. "Na publicatie verschijnen ze als nieuwe games in de Steam-lijst."

Een grote update aan Source SDK 2013 voegt nog meer toe. Zo ondersteunen diverse games, waaronder Team Fortress 2, Counter-Strike: Source en Half-Life 2: Deathmatch nu 64-bit binary en is de gebruikersinterface nu schaalbaar.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!