2k Launcher niet meer verplicht voor Civilization 6 en aankomende zevende deel
Gamer.nl
Nieuws

2k Launcher niet meer verplicht voor Civilization 6 en aankomende zevende deel

Verplichting inmiddels uit Steam gehaald, Epic Games Store volgt spoedig

Pc-gamers zijn niet meer verplicht op de 2K Launcher te installeren wanneer ze Civilization 6 willen spelen. Ook wordt het programma niet verplicht bij het spelen van het aankomende Civilization 7.

Ontwikkelaar Firaxis bevestigde dit via Reddit. Wanneer Civilization 6 wordt opgestart via Steam, wordt de launcher niet meer opgestart. Wel verschijnt er een pop-up die mensen laat kiezen tussen de DirectX 11- en 12-edities van de game. Deze keuze kon voorheen alleen gemaakt worden via de 2K Launcher. Op de Epic Games Store verdwijnt de 2K Launcher-verplichting voor het spel ergens binnenkort.

Zoals gezegd zal de 2K Launcher dus ook niet verplicht zijn voor Civilization 7. Onlangs bleek al dat die game ergens in het eerste kwartaal van 2025 uitkomt op pc en "consoles". Op 20 augustus wordt er een showcase uitgezonden met de eerste gameplay van het spel. De eerste gameplaybeelden worden op die dag op de Gamescom Opening Night Live Show uitgezonden, en na afloop van die presentatie zenden 2K Games en Firaxis een uitgebreidere gameplayshowcase uit via Twitch en YouTube. De showcase begint op 22:30 uur Nederlandse tijd en beslaat meer dan twintig minuten.

De Civilization-reeks bestaat al sinds 1991 en inmiddels zijn er meer dan 65 miljoen exemplaren van games uit de serie verkocht. Civilization 6 verscheen in 2016 en is de bestverkochte game in de reeks. In de turn-based strategiegames bouwen spelers hun eigen samenleving op door de jaren heen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!