Zion Williamson van New Orleans Pelicans op tweede cover NBA 2K21
Gamer.nl
Nieuws

Zion Williamson van New Orleans Pelicans op tweede cover NBA 2K21

Nadat 2K aankondigde dat Dame Lillard op de eerste cover komt voor de huidige generatie-versies van NBA 2K21, is nu ook Zion Williamson onthuld voor de next-gen-covers van de basketbalgame.

Forward Zion Williamson van New Orleans Pelicans én National College Player of the Year 2019 staat op de cover van NBA 2K21 voor de PlayStation 5 en Xbox Series X. Hiermee is hij de tweede speler van in totaal drie die op de 'hoes' van de populaire basketbalgame verschijnt. Gisteren kondigde 2K aan dat Dame Lillard, point guard van de Portland Trail Blazers, op de huidige generatie-versie van het spel komt.

Het is een opvallend feit dat de jonge speler uit North Carolina (19 jaar) al zo snel de cover van een toonaangevende franchise siert. En naar eigen zeggen is hij dan ook vereerd: "Op de cover staan van NBA 2K21 is een droom geweest sinds ik nog kind was, en om de eerste te zijn op de versie voor de volgende generatie is helemaal speciaal."

Ontwikkelaar en uitgever 2K gaat morgen de laatste speler onthullen die óók op de cover komt van de game. Welke speler en versie dat gaat worden is nog niet bekend. Ook heeft het bedrijf nog geen releasedatum vrijgegeven, maar wel dat de game vanaf 2 juli te pre-orderen is voor PlayStation 4 en 5, Xbox One, Xbox One X, pc en Google Stadia.

Check hieronder de promovideo waarin Zion Williamson voorgesteld wordt.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!