Yo-Kai Watch 4 krijgt releasedatum in Japan
Gamer.nl
Nieuws

Yo-Kai Watch 4 krijgt releasedatum in Japan

Het magazine CoroCoro Comic onthult dat Yo-Kai Watch 4 op 6 juni wordt uitgebracht in Japan. Ook deelde ontwikkelaar Level-5 nieuwe gameplay-video's van het spel.

Yo-Kai Watch 4 stond gepland om in de winter van 2018 uit te komen in Japan. Echter maakte ontwikkelaar Level-5 in oktober bekend dat het spel werd uitgesteld tot 2019.

De meest recente editie van het maandelijkse CoroCoro Comic-magazine heeft nu onthuld dat Yo-Kai Watch 4 wordt uitgebracht in Japan op 6 juni voor Nintendo Switch.

Afgelopen weekend deelde de ontwikkelaar nog nieuwe video's van Japanse Youtubers, waarin gameplay van Yo-Kai Watch 4 te zien is. De beelden zijn opgenomen tijdens het World Hobby Fair Winter 2019-evenement, waar fans een demo van het spel konden proberen.

Wanneer Yo-Kai Watch 4 wordt uitgebracht in de rest van de wereld is nog niet bekend. In december 2018 werd Yo-Kai Watch 3 gelanceerd in Europa, dus de verwachting is dat het vierde deel voorlopig nog op zich laat wachten. Bekijk hieronder de laatste trailer van Yo-Kai Watch 4, die in januari werd geplaatst door Level-5.

Watch on YouTube

Yo-Kai Watch 4 is beschikbaar in Japan vanaf 6 juni. Een wereldwijde releasedatum is nog niet bekend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!