Yakuza-spin-off Judgement lanceert in juni
Nieuws

Yakuza-spin-off Judgement lanceert in juni

Judgement wordt in juni uitgebracht in Europa en de rest van het Westen. Spelers die de Yakuza-spin-off vanaf morgen reserveren, kunnen vier dagen eerder aan de slag met het spel.

In december 2018 werd Judgement gelanceerd in Japan. In dezelfde maand maakte uitgever Sega ook bekend dat het Japanse actie-avonturenspel een Engelse vertaling krijgt.

Judgement speelt zich af in de wereld van de Yakuza-spellen en vertelt het verhaal van de detective Takayuki Yagami. Het spel vindt plaats in het fictieve Kamurocho-district in Tokyo, waar Yagami de moordenaar van drie Yakuza-leden moet opsporen.

Hoewel eerst alleen werd gemeld dat Judgement in de zomer van 2019 naar het Westen zou komen, heeft Sega Europe nu op Twitter onthuld dat de lanceringsdatum van het spel staat gepland voor 25 juni. Judgement is alleen verkrijgbaar voor de PlayStation 4 en kan vanaf morgen 15:00 uur Nederlandse tijd gereserveerd worden in de digitale winkel van het platform.

Spelers die Judgement online reserveren kunnen al vanaf 21 juni aan de slag met het singleplayer-spel, vier dagen eerder dan de wereldwijde lancering. Fans die een fysieke kopie van het spel kopen moeten dus iets langer wachten, maar krijgen wel een exemplaar met een omkeerbare, Japanse cover-art en een sticker van Ryu Ga Gotoku Studio. Judgement kan met zowel Engelse stemmen als de originele Japanse audio worden gespeeld .

Judgement is beschikbaar vanaf 25 juni voor de PlayStation 4.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gex Trilogy verschijnt aankomende zomer
Nieuws

Gex Trilogy verschijnt aankomende zomer

Game komt naar Switch, PS5, Xbox Series en pc

Gex Trilogy komt in de loop van aankomende zomer uit op consoles en pc.

Dat kondigde uitgever Limited Run Games aan. Een precieze releasedatum is er nog niet, maar wel duidelijk is dat het spel op Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc verschijnt.

Gex Trilogy bevat de platformers Gex, Gex: Enter the Gecko en Gex 3: Deep Cover Gecko. De games kwamen oorspronkelijk uit op de eerste PlayStation, al verscheen het eerste spel ook op pc, Sega Saturn en 3DO, en kwamen de vervolgen ook naar Nintendo 64 en Game Boy Color.

De Gex-games staan naast de 3D-platformactie vooral bekend om de aanwezig humor. Gex zet regelmatig popcultuur uit de jaren negentig te kakken, en is zelf een soort persiflage op James Bond. Hieronder kan een nieuwe trailer worden bekeken.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe The Alters-trailer legt de nadruk op samenwerken
Nieuws

Nieuwe The Alters-trailer legt de nadruk op samenwerken

Game komt ergens later dit jaar naar pc, PS5 en Xbox Series-consoles

Er is een nieuwe trailer van The Alters uitgebracht, waarin het hoofdpersonage van de game en zijn klonen de game spelen.

The Alters is namelijk een scifi-game waarin hoofdpersoon Jan Dolski als enige een crash op een buitenaardse planeet overleeft. In zijn eentje lukt het hem niet om de basis draaiende te houden, maar hij vindt een grondstof waarmee hij zichzelf kan klonen. De klonen zijn niet helemaal hetzelfde als hij: ze hebben ergens in zijn leven een andere keuze gemaakt, waardoor hun levensverhaal zich afsplitste van de 'echte' Jan.

Dit concept wordt op een originele wijze in deze nieuwe trailer verwerkt: samen met zijn klonen probeert Jan de game te spelen. Daarmee wordt ook meteen duidelijk gemaakt hoe zijn klonen een andere persoonlijkheid hebben.

The Alters verschijnt op een nog onbekend moment voor pc (Steam, Epic Games Store, GOG en Microsoft Store), PlayStation 5, Xbox Series en Xbox Game Pass. Ook is er een demo beschikbaar. De game werd begin dit jaar nog uitgesteld naar ergens later dit jaar.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!