Total War: Three Kingdoms wederom uitgesteld
Nieuws

Total War: Three Kingdoms wederom uitgesteld

Sega en Creative Assembly hebben Total War: Three Kingdoms voor een tweede keer uitgesteld. Het spel komt nu op 23 mei uit.

Three Kingdoms had eigenlijk op 7 maart moeten verschijnen op pc. De game werd eerder al uitgesteld van de herfst van 2018 naar de lente van 2019. Volgens Creative Assembly is de ontwikkelaar in de gelukkige positie dat het games kan uitstellen om ze zo goed mogelijk te maken.

Total War: Three Kingdoms speelt zich af in 190 na Christus in China. Zoals de titel al aangeeft was dit de periode van Drie Koninkrijken. Er waren drie koningen die bloedbad na bloedbad aanrichtten. Hieronder is een trailer te zien die vorige week verscheen en de twaalfde speelbare factie toont.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online
Nieuws

Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online

Waaronder Nobunaga's Ambition en Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire

Nintendo heeft vier klassieke strategie- en rpg-games die oorspronkelijk op de Super NES zijn verschenen aan Nintendo Switch Online toegevoegd.

Het gaat om Nobunaga's Ambition, vervolg Nobunaga's Ambition: Lord of Darkness, Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire en Uncharted Waters: New Horizons. Alle vier de games zijn ontwikkeld door Koei.

In de Nobunaga's Ambition-games moeten spelers de macht over Japan zien te winnen als Oda Nobunaga of zijn rivalen. In Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire vechten verschillende facties uit China tegen elkaar, terwijl Uncharted Waters: New Horizons spelers de oceanen over laat varen als verschillende personages. Onderweg ontdekt men allerlei exotische locaties.

Alle vier de games zijn via de SNES-app op Nintendo Switch te spelen. Deze kan gedownload worden door iedereen met een Nintendo Switch Online-abonnement.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship
Nieuws

Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship

De enige e-coureur die het kampioenschap drie keer heeft gewonnen

De Nederlandse Red Bull Sim Racing-coureur Jarno Opmeer is gisteren de winnaar geworden van de 2025 F1 Sim Racing World Championship.

Gisteren werd de laatste ronde gehouden in EFG Studio te Stockholm, waarbij Opmeer op de veertiende plek startte en op de zevende plek eindigde. Opmeer had in de twaalf rondes die over het hele seizoen werden gehouden in totaal 154 punten verdiend en daarmee negentien punten voorsprong op de op tweede plek geëindigde Ismael Fahssi van Williams Esports.

Opmeer heeft ook in 2020 en 2021 het kampioenschap al gewonnen - toen reed hij respectievelijk voor Alfa Romeo Esports en Mercedes-AMG Petronas Esports. Met deze derde winst is Opmeer nu de persoon die het vaakst de competitie heeft gewonnen. Hij is daarmee de e-coureur Brendon Leigh voorbijgestreefd, die in 2017 en 2018 won. Overigens won het Oracle Red Bull Sim Racing-team ook de 2025 Teams Championships.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!