The Division 2 krijgt een winterse update
Nieuws

The Division 2 krijgt een winterse update

The Division 2 krijgt een winter-update die onder meer sneeuwballen en kerstmutsen aan de lootshooter toevoegt.

Het kan er hard aan toegaan in The Division 2, maar kerst wordt in Washington D.C gewoon gevierd. Ubisoft heeft namelijk bekendgemaakt dat er een winter-update onderweg is naar de game.Daarnaast wordt er een nieuw wapen geïntroduceerd genaamd The Sleigher, wat min of meer een granaatwerper is. Dit geweer gebruikt echter geen granaten maar sneeuwballen.

Er wordt ook een nieuwe, extreem moeilijke gamemodus aan het apocalyptische spel toegevoegd, genaamd Permadeath. Deze modus is bedoeld voor de doorgewinterde Division 2-spelers; het is namelijk zo dat wanneer spelers doodgaan in deze modus, ze alle loot en progressie per direct verliezen en opnieuw kunnen beginnen. Bovendien kunnen spelers de in Permadeath-modus geen gebruik maken van de Stash.

Iedereen die de nieuwe modus speelt, wordt in de dezelfde server geplaatst. Op deze manier is het zo eerlijk mogelijk en hebben spelers meer kans om te overleven. Spelers die het voor elkaar krijgen om level 2 te bereiken, worden beloond met een speciale YOLO-hoed. De ontwikkelaar geeft echter wel aan dat modus nog niet perfect is en dat er nog aan gesleuteld wordt.

"Er moet nog een hoop gebeuren, maar de ontwikkelaars zijn ervan overtuigd dat de modus iets aan het spel toevoegt, vandaar dat we de bèta-versie nu al uitbrengen. Niet alles wat de ontwikkelaars voor ogen hadden is al in de bèta verwerkt, bovendien zijn er nog meer plannen die nog niet zijn toegevoegd", meldt het team van The Division 2.

De update is vanaf 10 december te downloaden, klik hier voor alle details.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online
Nieuws

Vier SNES-games van Koei nu speelbaar via Switch Online

Waaronder Nobunaga's Ambition en Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire

Nintendo heeft vier klassieke strategie- en rpg-games die oorspronkelijk op de Super NES zijn verschenen aan Nintendo Switch Online toegevoegd.

Het gaat om Nobunaga's Ambition, vervolg Nobunaga's Ambition: Lord of Darkness, Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire en Uncharted Waters: New Horizons. Alle vier de games zijn ontwikkeld door Koei.

In de Nobunaga's Ambition-games moeten spelers de macht over Japan zien te winnen als Oda Nobunaga of zijn rivalen. In Romance of the Three Kingdoms 4: Wall of Fire vechten verschillende facties uit China tegen elkaar, terwijl Uncharted Waters: New Horizons spelers de oceanen over laat varen als verschillende personages. Onderweg ontdekt men allerlei exotische locaties.

Alle vier de games zijn via de SNES-app op Nintendo Switch te spelen. Deze kan gedownload worden door iedereen met een Nintendo Switch Online-abonnement.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship
Nieuws

Jarno Opmeer winnaar van 2025 F1 Sim Racing World Championship

De enige e-coureur die het kampioenschap drie keer heeft gewonnen

De Nederlandse Red Bull Sim Racing-coureur Jarno Opmeer is gisteren de winnaar geworden van de 2025 F1 Sim Racing World Championship.

Gisteren werd de laatste ronde gehouden in EFG Studio te Stockholm, waarbij Opmeer op de veertiende plek startte en op de zevende plek eindigde. Opmeer had in de twaalf rondes die over het hele seizoen werden gehouden in totaal 154 punten verdiend en daarmee negentien punten voorsprong op de op tweede plek geëindigde Ismael Fahssi van Williams Esports.

Opmeer heeft ook in 2020 en 2021 het kampioenschap al gewonnen - toen reed hij respectievelijk voor Alfa Romeo Esports en Mercedes-AMG Petronas Esports. Met deze derde winst is Opmeer nu de persoon die het vaakst de competitie heeft gewonnen. Hij is daarmee de e-coureur Brendon Leigh voorbijgestreefd, die in 2017 en 2018 won. Overigens won het Oracle Red Bull Sim Racing-team ook de 2025 Teams Championships.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!