Team Evolve maakt Counter-Strike Dust 2-map in Fortnite
Nieuws

Team Evolve maakt Counter-Strike Dust 2-map in Fortnite

De iconische map Dust 2 uit Counter-Strike is nu speelbaar in Fortnite dankzij leden van Team Evolve, en zal te spelen zijn in de creative-modus van Fortnite.

De Dust 2-map is gemaakt door Team Evolve en het heeft geprobeerd de kaart zo precies mogelijk na te bouwen met de tools die Fortnite biedt. De code voor de map wordt binnenkort op het twitter-account van Team Evolve gepost.

Dit creatieve Fortnite-team creëert wel vaker content voor de Fortnite Creative-modus. Zo maakte het al eerder een Super Mario Sunshine-map, een map met verschillende wereldbekende monumenten en de Creative Showdown Capture-map (een kaart voor een wedstrijd tijdens de Summer Block Party). Daarnaast hebben ze samengewerkt met onder andere Samsung, Fortnite Creative World Club, Nickelodeon en Epic Games.

In Fortnite's creative-modus krijgen spelers alle vrijheid om te bouwen wat ze willen. Zo kunnen met complexe voorwerpen nieuwe games worden gecreëerd: Er kan bijvoorbeeld geracet of op andere manieren gevochten worden. Bij het gebruiken van de modus krijgen groepen spelers een eigen privé-eiland waarop gespeeld kan worden.

Team Evolve gebruikt deze modes om zijn maps te maken en in een Twitter-bericht laat het weten dat de code vandaag nog op de site wordt geplaatst.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Video toont nieuwe versie van Verdansk-map in Call of Duty: Warzone
Nieuws

Video toont nieuwe versie van Verdansk-map in Call of Duty: Warzone

Vanaf 3 april is het level weer beschikbaar in Warzone

Activision heeft een nieuwe video uitgebracht over de aankomende terugkeer van de Verdansk-map in Call of Duty: Warzone. Volgens het bedrijf is de map helemaal opnieuw opgebouwd.

Op die manier moet het level op moderne technologie draaien en dus klaar zijn voor de toekomst, maar wel trouw aan het origineel blijven. De nieuwe versie van Verdansk is door Beenox, High Noon Studios en Raven Software gemaakt.

"We wilden een nostalgisch gevoel creëren maar de map wel upgraden naar moderne technologie", aldus een ontwikkelaar. Denk aan een luchtruim in hoge resolutie, verbeterde reflecties en lichtinval en een betere transitie tussen buiten- en binnenlocaties. In de video zijn daarbij diverse iconische locaties uit de map te zien, waaronder Airport, Prison en Downtown.

Verdansk is de oorspronkelijke map waarop de eerste Warzone zich afspeelde. In 2021 verdween de map echter uit de game en maakte het plaats voor andere locaties. De terugkeer van Verdansk lijkt geen toeval: ook andere battle royale-games, zoals Fortnite en Apex Legends, keren terug naar de klassieke maps en modi van de begindagen van de games.

De Verdansk-map keert op 3 april terug naar Warzone, tegelijk met het begin van seizoen 3 van de game en Call of Duty: Black Ops 6. Eerder deze week werd de kaart van het level al gedeeld.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Eerste Title Update van Monster Hunter Wilds komt op 4 april uit
Nieuws

Eerste Title Update van Monster Hunter Wilds komt op 4 april uit

Inclusief een nieuw monster en nieuw Grand Hub-gebied

Op 4 april verschijnt de eerste gratis Title Update van Monster Hunter Wilds.

Dat heeft Capcom vandaag aangekondigd via een Showcase. De Title Update voegt een nieuw monster en nieuwe jachten toe, alsmede een nieuw Grand Hub-gebied.

Het nieuwe monster is Mizutsune, een favoriet van veel spelers. Het monster kwam voor het eerst voor in Monster Hunter Generations en keert nu dus terug. Spelers moeten wel Hunter Rank 21 bereiken om het tegen Mizutsune op te kunnen nemen.

De update voegt op een nog later moment ook een nieuwe missie toe waar spelers van Hunter Rank 50 of hoger het kunnen opnemen tegen Rey Dau. Spelers kunnen nieuwe uitrusting vrijspelen daarmee.

Vanaf Rank 16 is er ook een nieuwe Grand Hub beschikbaar, een nieuwe locatie voor jagers om met elkaar te socializen. Spelers kunnen hier toegang tot krijgen door met Tetsuzan te praten in het bovenste gedeelte van Suja in de Peaks of Accord.

Een tweede gratis Title Update tot slot volgt ergens in de zomer. Hierin zal een langverwacht monster terugkeren - waarschijnlijk Lagiacrus.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!