Strategiegame Humankind uitgesteld naar augustus
Gamer.nl
Nieuws

Strategiegame Humankind uitgesteld naar augustus

Strategiegame Humankind komt pas op 17 augustus uit, zo hebben Sega en ontwikkelaar Amplitude Studios laten weten.

In een persbericht meldt Amplitude dat het de game op verschillende gebieden wil verbeteren voordat het officieel uitkomt, waaronder toegankelijkheid, balans, tempo en AI. Humankind had eigenlijk komende maand moeten verschijnen op pc en Google Stadia.

In Humankind kunnen spelers de geschiedenis van de mensheid zelf herschrijven, van de oertijd en de middeleeuwen tot de toekomst. Spelers kunnen roem vergaren door morele keuzes te maken en goede daden te doen. Daarbij komen er diverse echte historische gebeurtenissen op het pad van de speler. Het spel biedt vergelijkbare gameplay met de Civilization-reeks.

Hieronder is een nieuwe trailer van Humankind te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Elden Ring Nightreign-trailer draait om Recluse
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Elden Ring Nightreign-trailer draait om Recluse

Een van de acht speelbare klassen uit de game

Fromsoftware heeft een nieuwe trailer van Elden Ring Nightreign uitgebracht. Ditmaal staat het speelbare personage Recluse centraal.

Elden Ring Nightreign bevat in totaal acht verschillende Nightfarers - oftewel speelbare personages. In de netwerktest eerder dit jaar waren Wylder, Guardian, Recluse en Duchess speelbaar, en inmiddels zijn ook Ironeye en Raider onthuld. De onderstaande trailer draait dus om Recluse.

Dit personage kan magische spreuken gebruiken tijdens gevechten. Ze kan FP van vijanden afpakken met haar Magic Cocktail-move. Daardoor kan ze spreuken en wapenskills vaker gebruiken dan andere Nightfarers.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen. Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Scammers sturen uitnodigingen voor Switch 2-pre-orders in Japan
Gamer.nl
Nieuws

Scammers sturen uitnodigingen voor Switch 2-pre-orders in Japan

Nintendo waarschuwt voor phishing e-mails

In Japan gaan er e-mails van scammers rond waarin wordt geclaimd dat mensen zogenaamd een loterij voor pre-orders voor de Nintendo Switch 2 hebben gewonnen.

Hoewel de Switch 2-pre-orders in Nederland al enkele weken live zijn en naar mensen die er als eerste bij zijn gaan, worden er in Japan bij winkels en Nintendo zelf 'loterijen' gehouden. Mensen schrijven zich massaal in, en via een random systeem worden de gelukkigen gekozen die een pre-order voor de aankomende hybride console mogen plaatsen.

Sommige consumenten in het land ontvangen echter e-mails van scammers waarin staat dat ze deze loterij hebben gewonnen. Wanneer ze op een link in de e-mail klikken, komen ze op een website buiten de Nintendo Store. Nintendo heeft in een statement op X laten weten (via Gamespot) dat er 'phishing e-mails' de ronde doen. Het bedrijf benadrukt dan ook dat het geen e-mails stuurt over de loterij waar een link om te pre-orderen in staat.

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland zoals gezegd al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!