Spider-Man: Miles Morales is toch wel een losstaande game
Gamer.nl
Nieuws

Spider-Man: Miles Morales is toch wel een losstaande game

Insomniac Games heeft bevestigd dat Marvel's Spider-Man: Miles Morales toch wel een losstaande release betreft.

Tijdens de aankondiging van het spel in de PlayStation 5-presentatie was er veel onduidelijkheid over de game. Gisteren liet Sony weten dat het om zowel een remaster van het origineel als een uitbreiding in één ging.

Dat blijkt echter niet te kloppen, laat ontwikkelaar Insomniac Games nu via Twitter weten. "Marvel's Spider-Man: Miles Morales is het volgende avontuur in het Marvel's Spider-Man-universum. We zullen meer over deze standalone game onthullen op een toekomstig moment."

Bloomberg's journalist Jason Schreier meldt daarnaast in een tweet dat het spel qua grootte vergelijkbaar wordt met Uncharted: The Lost Legacy. Die game kwam na Uncharted 4 uit en bood een compact, nieuw avontuur van pakweg een uur of zeven.

Het spel moet deze feestdagen voor de PlayStation 5 verschijnen. Een precieze releasedatum is er nog niet, maar waarschijnlijk valt die op dezelfde dag als de nog onbekende PlayStation 5-lancering.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!