Speel tot en met vrijdagavond de open bèta van Tropico 6
Gamer.nl
Nieuws

Speel tot en met vrijdagavond de open bèta van Tropico 6

De bèta van de strategiegame Tropico 6 kan tot en met vrijdagavond gratis gespeeld worden op Steam. Het zesde deel van de serie introduceert onder andere de optie om agenten op missie te sturen en verschijnt op 29 maart.

Tijdens de E3 2017 werd Tropico 6 aangekondigd, maar vorig jaar maakte uitgever Kalypso Media bekend dat het spel werd uitgesteld tot 2019. De lancering van het spel staat nu gepland voor 29 maart en vanaf vandaag kunnen spelers de open bèta uitproberen.

In Tropico 6 wordt gespeeld als El Presidente en kan de speler kiezen om als dictactor óf als geliefde leider een eiland op te bouwen vanaf houten hutten tot aan een raketlancering. Het spel speelt zich af in een gebied bestaande uit meerdere, kleine eilanden welke met bruggen, tunnels en kabelbanen verbonden kunnen worden.

Het zesde deel van de serie introduceert de optie om agenten op missies te sturen naar andere landen, waarmee wereldwonderen en monumenten zoals de Eiffeltoren en het Vrijheidsbeeld gestolen kunnen worden. Ook kan het uiterlijk van het paleis naar voorkeur aangepast worden, is het systeem om technologieën vrij te spelen verbeterd en keren de verkiezingsspeeches terug in het spel.

In de open bèta kunnen spelers aan de slag met de volledige tutorial en kan door alle tijdperken in het spel gespeeld worden. Ook kan gekozen worden tussen 11 mappen, zijn er zes missies om uit te spelen en is er een multiplayer-modus voor maximaal vier spelers.

De Tropico 6-bèta kan worden gedownload op Steam en duurt tot en met vrijdagavond 19:00 uur. Spelers die de standaardversie van het spel of de El Prez-editie hebben besteld op Steam kunnen echter blijven spelen tot en met de lanceerdatum. Tropico 6 verschijnt op 29 maart voor pc, Xbox One en PlayStation 4.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Aankomende The Last of Us-aflevering heet 'Through the Valley'
Gamer.nl
Nieuws

Aankomende The Last of Us-aflevering heet 'Through the Valley'

De aflevering duurt ongeveer een uur

HBO heeft iets meer informatie gedeeld over de aankomende tweede aflevering van het tweede The Last of Us-seizoen die in de nacht van aanstaande zondag of maandag online komt.

De aflevering heet 'Through the Valley' en beslaat ongeveer een uur. De officiële beschrijving luidt als volgt: "Een storm vormt zich in de bergen terwijl de inwoners van Jackson Hole zich voorbereiden op het ergste gedurende steeds meer waarnemingen van geïnfecteerden. Ondertussen weegt Abby haar opties af."

'Through the Valley' werd geregisseerd door Mark Mylod, die eerder al hoge ogen gooiden met afleveringen zoals 'Conor's Wedding' in Succession. De verwachtingen voor de tweede episode zijn dan ook hooggespannen bij fans. De naam van de aflevering is overigens een referentie naar het nummer dat Ellie speelt in de eerste trailer van The Last of Us: Part 2.

Het tweede seizoen van The Last of Us is afgelopen maandagochtend van start gegaan. Het tweede seizoen verfilmt een gedeelte van de game The Last of Us: Part 2, en beslaat zeven afleveringen, waarvan de tweede dus gedurende dit paasweekend volgt. De komst van een derde seizoen werd eerder al bevestigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Frostpunk-game staat voor 2027 gepland
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Frostpunk-game staat voor 2027 gepland

Ook werkt de ontwikkelaar aan een game 'op grotere schaal' voor release in 2029

11 Bit Studios heeft een nieuwe Frostpunk-game in ontwikkeling, die op zijn vroegst in 2027 moet verschijnen.

Dat blijkt uit de bekendmaking van de meest recente resultaten van het bedrijf. Er zijn al twee games in de Frostpunk-reeks uitgekomen - het tweede deel verscheen afgelopen jaar. In de spellen moeten spelers een stad in een nieuwe ijstijd zien te managen.

Details over de nieuwe Frostpunk-game zijn er op moment van schrijven nog niet, behalve dat specifiek wordt gemeld dat de game zich afspeelt in het "Frostpunk-universum". Mogelijk gaat het dus niet specifiek om Frostpunk 3.

11 Bit Studios liet daarnaast weten dat men ook werkt aan een "game op grotere schaal" die gepland staat voor 2029. Daarnaast zijn er ideeën voor meer games, waarvan de ontwikkeling in de nabije toekomst moet beginnen.

Ondertussen werkt 11 Bit Studios nog aan updates voor Frostpunk 2 en moet ook de consoleversie van het spel nog uitkomen. Die staat voor zover bekend gepland voor een release ergens aankomende zomer.

Harry Hol beloonde de pc-versie van de game vorig jaar met een 8 in de Gamer.nl-review: "Frostpunk 2 is een enorm sfeervolle en diepe strategiegame. Keuzes zijn betekenisvol en door de constante tijdsdruk voelt het echt alsof alles elk moment vreselijk fout kan gaan. Soms is het spel daardoor wat zwaar op de hand. Het had misschien wat humor kunnen gebruiken als contrast voor alle ijzige ellende. Het risico van te veel gesimuleerde leed, is dat de zwaarste beslissingen je daardoor soms koud laten op een persoonlijk niveau. Want het doel blijkt bijna altijd de middelen te heiligen. Dit maakt van Frostpunk 2 een van die unieke spellen waarin je nooit echt de ‘good guy’ kan zijn, maar alleen ‘minder slecht’. En dat levert een waardevolle en goed gemaakte ervaring op."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!