Rocksteady toont Suicide Squad: Kill The Justice League
Nieuws

Rocksteady toont Suicide Squad: Kill The Justice League

Ontwikkelaar Rocksteady heeft de game Suicide Squad: Kill The Justice League onthuld. Dat gebeurde tijdens DC's online event FanDome.

Suicide Squad is een multiplayer third-person shooter, waarbij spelers in hun eentje of maximaal met zijn vieren de game kunnen doorlopen. Als je alleen speelt, worden de overige Squad-leden bestuurd door bots. De game speelt zich af in de open wereld van Metropolis, die deels verwoest is door de slechterik Braniac.

In de trailer is te zien welke vier Suicide Squad-leden in deze versie het team vormen. De video begint met Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot en King Shark die met elkaar praten. Al gauw barst het gevecht los en schakelen ze een leger vijanden uit. De trailer eindigt met de onthulling van nog een slechterik: Superman.

Rocksteady is bekend van hun games uit de Batman: Arkham-serie. Waar de nieuwe Batman-game Gotham Knights zich niet in hetzelfde universum afspeelt, is Suicide Squad volgens de ontwikkelaar wel verbonden met het Arkham-universum.

De game staat gepland voor 2022 en komt uit op PlayStation 5, Xbox Series X en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Elden Ring Nightreign-klasse Ironeye getoond
Nieuws

Elden Ring Nightreign-klasse Ironeye getoond

Game komt op 30 mei naar pc en consoles

Fromsoftware heeft een nieuwe video van Elden Ring Nightreign uitgebracht waarin de klasse Ironeye centraal staat.

Tijdens de afgelopen speeltest van de game waren er vier van de acht 'Nightfarers' speelbaar - oftewel verschillende klassen waaruit spelers kunnen kiezen. De Ironeye viel daar niet onder, dus de beelden zijn nieuw voor fans van de reeks.

Ironeye lijkt in ieder geval een klasse te worden voor spelers die graag op afstand vechten, want ze worden uitgerust met een boog. Het is daarbij ook mogelijk om pijlen af te schieten in de lucht nadat men zich heeft afgezet tegen de muur.

In Elden Ring Nightreign kunnen spelers met z’n drieën op avontuur gaan – of desgewenst alleen – en verkent men Limveld, een verdraaide versie van Limgrave. In dit nieuwe en tegelijk herkenbare gebied moet men drie in-game dagen zien te overleven tussen de vele vijanden en gevaarlijke bazen, waarna men de Nightlord mag proberen te verslaan en krachtige items ontvangt die bij de volgende sessie helpen. Elden Ring Nightreign is vanaf 30 mei verkrijgbaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc. De basiseditie van het spel kost 39,99 euro.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo Switch 2 Pro Controller heeft waarschijnlijk koptelefooningang
Nieuws

Nintendo Switch 2 Pro Controller heeft waarschijnlijk koptelefooningang

Vanmiddag om 15:00 uur komen we waarschijnlijk meer te weten

De Pro Controller voor de Nintendo Switch 2 heeft waarschijnlijk een opening om een koptelefoon in te pluggen.

Hoewel de Pro Controller voor de Switch 2 nog niet officieel aangekondigd is, heeft men een FCC-registratie ontdekt voor de controller. Daarin valt te lezen dat er een koptelefooningang in de controller zit. Deze mist in de Pro Controller van de huidige Switch, wat tot veel kritiek van spelers heeft geleid. Ook zou er een nieuwe batterij in de controller zitten ten opzichte van de Pro Controller van de huidige Switch.

Vandaag om 15:00 uur zendt Nintendo een Direct-livestream uit rondom de Nintendo Switch 2 en diens games. De presentatie duurt ongeveer een uur. De komende dagen worden er daarnaast livestreams gehouden waarin meer gameplay van aankomende Switch 2-game te zien is. Lees hier meer over de Direct.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!