Resident Evil Village grote winnaar bij Steam Awards
Nieuws

Resident Evil Village grote winnaar bij Steam Awards

De winnaars van de Steam Awards van 2021 zijn bekendgemaakt. Resident Evil Village is uitgeroepen tot game van het jaar.

De Steam Awards worden gekozen door gebruikers van de digitale winkel. Daarbij kunnen ook spellen die voor 2021 zijn uitgekomen meedingen voor diverse awards.

Resident Evil Village is in ieder geval uitgeroepen tot game van het jaar, maar ook games als Deathloop, Forza Horizon 5, It Takes Two, Marvel's Guardians of the Galaxy en zelfs Terraria vallen in de prijzen. Hieronder zijn alle winnaars te zien:

  • Game of the Year (game van het jaar): Resident Evil Village

  • VR Game of the Year (vr-game van het jaar): Cooking Simulator VR

  • Labor of Love (game die met liefde is gemaakt): Terraria

  • Better with Friends (beste multiplayergame): It Takes Two

  • Outstanding Visual Style (beste graphics): Forza Horizon 5

  • Most Innovative Gameplay (meest innovatieve gameplay): Deathloop

  • Best Game You Suck At (beste game met hoge moeilijkheidsgraad): Nioh 2 - The Complete Edition

  • Best Soundtrack (beste soundrack): Marvel's Guardians of the Galaxy

  • Outstanding Story-Rich Game (beste verhaalgedreven game): Cyberpunk 2077

  • Sit Back and Relax (beste game om mee te ontspannen): Farming Simulator 22

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Kaitlyn Dever bewust van haat die The Last of Us-personage Abby ontvangt
Nieuws

Kaitlyn Dever bewust van haat die The Last of Us-personage Abby ontvangt

'Het is moeilijk om mijzelf er van te weerhouden er zo nu en dan naar te kijken'

Kaitlyn Dever, de actrice die in het aankomende tweede seizoen van HBO-serie The Last of Us de rol van Abby vertolkt, heeft aangegeven zich bewust te zijn van de haat rondom het personage op internet.

Dat meldde ze in een interview met ScreenRant. "Het is moeilijk om dat niet op internet mee te krijgen, en het is moeilijk om mijzelf er van te weerhouden er zo nu en dan naar te kijken, zeker gezien mijn rol. Ik wil het personage eer aan doen en de fans trots maken door haar op een bepaalde manier tot leven te wekken."

Dever vervolgt: "Mijn hoofdfocus lag echter op de samenwerking tussen (showrunners) Neil (Druckmann) en Craig (Mazin), en er zeker van te zien dat ik de kern bereik van wie ze is, wat haar motiveert en haar emotionele staat; haar woede en frustratie en rouw. Ik wilde er zeker van zijn dat ik daar mijn meeste energie op richtte."

Afgelopen weekend werd er op SXSW een panel gehouden rondom het aankomende tweede The Last of Us-seizoen. Daar werd ook een nieuwe trailer getoond. Uit de trailer en het panel, dat hier volledig terug is te bekijken, blijkt ook dat de Cordyceps-sporen uit de games die in het eerste seizoen ontbraken in het tweede seizoen hun opwachting maken.

Het tweede seizoen verfilmt het in 2020 verschenen The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zijn er vijf jaar na de gebeurtenissen uit het eerste seizoen verstreken. De game wordt in ieder geval opgedeeld in meerdere seizoenen, al is nog niet bekend hoeveel precies. Het tweede seizoen bestaat uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt op 14 april op HBO Max.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Diverse Mario-games op Switch eShop met korting te koop
Nieuws

Diverse Mario-games op Switch eShop met korting te koop

Waaronder Super Mario Bros. Wonder en Luigi's Mansion 3

Meerdere Mario-games en spellen gerelateerd aan Mario zijn nu tijdelijk met korting te koop via de Nintendo Switch eShop.

De kortingsactie is gisteren - op Mario Dag - begonnen en loopt nog tot 23 maart. Zo zijn Super Mario Bros. Wonder, Princess Peach: Showtime, Luigi's Mansion 3, Paper Mario: The Origami King en Super Mario RPG allen voor 39,99 euro in plaats van 59,99 euro verkrijgbaar. Ook voor Captain Toad: Treasure Tracker en Mario vs. Donkey Kong zijn kortingsacties geldig. Een overzicht is hier te vinden.

De kortingsactie is niet de enige manier waarop gisteren Mario Dag wordt gevierd. Zo is er ook een grote Lego-set rondom Mario Kart aangekondigd. Daarnaast kunnen mensen die de Alarmo-wekker hebben nu gratis wekscènes gebaseerd op Super Mario Bros. downloaden. De wekker is nu voor iedereen te koop.

In dit artikel schetsen we de geschiedenis van Nintendo's besnorde mascotte. "Wat de toekomst Mario ook brengt, één ding is zeker: de platformheld is een absoluut icoon en mag inmiddels de grootvader van de game-industrie worden genoemd", zo schrijven we. "Door de jaren heen is Mario juist zo relevant gebleven, omdat hij nooit stil heeft gezeten. Hij bezit een onmiskenbaar aanpassingsvermogen die hij inzet bij de komst van nieuwe technologie en trends."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!