Pokémon Legends: Arceus afgelopen halfjaar bestverkochte game in Europa
Gamer.nl
Nieuws

Pokémon Legends: Arceus afgelopen halfjaar bestverkochte game in Europa

Pokémon Legends: Arceus was in het eerste halfjaar van 2022 de bestverkochte game in Europa.

Dat heeft onderzoeksbedrijf GfK, dat in Europa de verkoopcijfers van games trackt, aangekondigd. Het spel was niet alleen in continentaal gezien de populairste game, maar ook in elf van de negentien landen waar GfK het bijhoudt, waaronder Nederland. Het spel verscheen op 28 januari voor Nintendo Switch.

De nummer twee op de lijst in Europa is het in Nederland ontwikkelde Horizon Forbidden West. Op de derde plek staat Fifa 22. De Nederlandse top drie ziet er na Pokémon Legends: Arceus op nummer één iets anders uit: op twee staat Mario Kart 8 Deluxe en op drie staat alsnog Horizon Forbidden West.

Belangrijk om te vermelden is dat de data van GfK puur gebaseerd is op fysieke verkopen dus geen digitale downloads.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!