Piranha Plant Cove verschijnt aanstaande dinsdag in Mario Kart Tour
Gamer.nl
Nieuws

Piranha Plant Cove verschijnt aanstaande dinsdag in Mario Kart Tour

Op dinsdag 7 februari wordt het nieuwe circuit Piranha Plant Cove aan Mario Kart Tour toegevoegd.

Dat heeft Nintendo aangekondigd. De nieuwe track is onderdeel van de aankomende Exploration Tour die ook op 7 februari begint. 

Nintendo heeft onderstaande video en screenshots gedeeld via social media, waaruit blijkt dat het een track is die zich deels onderwater afspeelt en dat er beelden van Piranha-planten te vinden zijn. Ook is de aal uit Super Mario 64 op de achtergrond te zien.

Overigens worden veel circuits uit Mario Kart Tour uiteindelijk ook aan Mario Kart 8 Deluxe toegevoegd via de Booster Course Pass. Er staan nog drie 'golven' aan tracks voor Mario Kart 8 Deluxe op stapel dit jaar, dus mogelijk wordt Piranha Plant Cove daar in de toekomst ook aan toegevoegd.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
David Fincher regisseert nieuwe Xbox-reclame
Gamer.nl
Nieuws

David Fincher regisseert nieuwe Xbox-reclame

De reclame heet 'Wake Up'

David Fincher - de regisseur van films als Seven, Fight Club en The Social Network - heeft een nieuwe Xbox-reclame geregisseerd.

De reclame heet 'Wake Up' en is een samenwerking tussen Fincher en de Franse regisseur Romain Chassaing. In de commercial is te zien hoe een rat genaamd Horatio een saaie kantoorbaan heeft, wat duidelijk refereert naar de rat race waarin mensen zich bevinden. Aan het einde van de dag gaat Horatio echter naar huis om te gamen. Er komen daarbij verschillende apparaten voorbij om Xbox-games te spelen - al zit er geen PlayStation 5 bij. De reclame kan hieronder worden bekeken.

Over Xbox gesproken: Microsoft kondigde deze week aan dat op zondag 8 juni een nieuwe Xbox Games Showcase wordt uitgezonden. Informatie over de inhoud van de presentatie is er nog niet, maar de afgelopen jaren kwamen er games als de nieuwe Fable en Perfect Dark voorbij. Kijkers kunnen in ieder geval een blik op "aankomende games van onze first-party studio's en ongelooflijke nieuwe games van onze third-party partners" verwachten. Meteen na de presentatie volgt een The Outer Worlds 2 Direct, een livestream die zich geheel richt op de aankomende rpg van Obsidian Entertainment.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
'Nintendo heeft miljoen in Vietnam gemaakte Switch 2-consoles in VS staan'
Gamer.nl
Nieuws

'Nintendo heeft miljoen in Vietnam gemaakte Switch 2-consoles in VS staan'

De gepauzeerde importheffingen in de VS zijn goed nieuws voor het bedrijf

Nintendo zou al meer dan een miljoen Switch 2-consoles die in Vietnam zijn geproduceerd in de Verenigde Staten hebben staan in verband met de importheffingen van president Donald Trump.

Bloomberg meldt dat te hebben vernomen. De Amerikaanse president Donald Trump heeft vorige week wereldwijde importheffingen aangekondigd, wat Nintendo heeft doen besluiten de pre-orders van de Switch 2 in de VS en Canada voor onbepaalde tijd uit te stellen. Aangezien er hoge importheffingen op landen als China en Vietnam stonden - waar de Switch 2 voor een groot deel wordt geproduceerd - moest het bedrijf mogelijk overwegen de prijs van de console te verhogen in die landen.

Inmiddels is de situatie echter veranderd. Trump heeft een uitstel van de verhoogde importheffingen van negentig dagen voor alle landen behalve China aangekondigd. Nintendo zou afgelopen januari alle Switch 2-exemplaren die in Vietnam zijn gemaakt - meer dan een miljoen exemplaren - naar de VS hebben verstuurd om klaar te zijn voor de release op 5 juni. Dat is zeker gezien het feit dat de importheffingen op Vietnam nu zijn gepauzeerd in het voordeel van Nintendo.

In Vietnam wordt ongeveer een derde van alle Switch 2-consoles gemaakt. Het grootste gedeelte van de Switch 2-consoles wordt echter nog altijd in China geproduceerd. Nintendo zal gezien de nog altijd hoge importheffingen op China deze exemplaren waarschijnlijk naar andere landen dan de VS verschepen. Het is op moment van schrijven nog niet bekend wanneer de pre-orders voor de Switch 2 in de VS en Canada beschikbaar komen. In andere landen, waaronder Nederland, zijn ze al enige tijd beschikbaar.

Nu er geen verhoogde importheffingen op Vietnamese producten worden geplaatst en de standaard heffing van tien procent wordt aangehouden, is het in ieder geval onwaarschijnlijk dat de Switch 2 in de VS in prijs omhoog gaat, zo stelt Bernstein-analist Robin Zhu tegen Bloomberg. Mochten de heffingen op Vietnam toch verhoogd worden naar 46 procent, dan zou Nintendo de prijs van de console met 50 of zelfs 100 dollar kunnen verhogen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!