Header

Nvidia kondigt Star Wars-varianten van Titan Xp-videokaart aan

May the videokaarten be with You

Nvidia heeft twee Star Wars-varianten van de Titan Xp-videokaart aangekondigd.

Deze maand komt Star Wars Battlefront 2 uit en Nvidia viert dit met twee nieuwe Star Wars-gerelateerde Titan Xp-videokaarten, de ‘Jedi Order'- en de 'Galactic Empire'-kaart.

Met de twee nieuwe Star Wars-videokaarten is er door de kleuren de keuze tu en het groen van de Light Side en het rood van de Dark Side.

De Jedi Order-kaart heeft een door oorlog versleten uitstraling en staat met zijn groene ledverlichting voor de Light Side. Terwijl het Galactic Empire-model met zijn strakkere lijnen en rode ledverlichting de georganiseerde structuur van de Galactic Empire moet uitbeelden.

De kaarten zijn voorzien van 3840 CUDA-cores die op 1,6 GHz draaien en 12 GB GDDR5X-geheugen tot hun beschikking hebben. Tevens is de backplate van de cpu voorzien van een Star Wars-logo.

Nvidia lanceert de videokaarten op 17 november, dezelfde dag dat Star Wars Battlefront 2 uit wordt gebracht voor pc, Xbox One en PlayStation 4.

Aanbevolen voor jou