Nintendo vat het verhaal van Zelda: Breath of the Wild samen
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo vat het verhaal van Zelda: Breath of the Wild samen

Even het geheugen opfrissen voordat Tears of the Kingdom verschijnt

Nintendo heeft een samenvattingsvideo gemaakt van het verhaal uit The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

In de meer dan zes minuten durende video wordt het verhaal uit de in 2017 verschenen game samengevat. Logischerwijs bevat de video, die hieronder is te bekijken, spoilers voor die game. Volgens Nintendo is de video een handige manier om het geheugen op te frissen voordat vervolg Tears of the Kingdom uitkomt.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom komt aanstaande vrijdag uit op Nintendo Switch. De game speelt zich af in dezelfde spelwereld als diens voorganger, maar met diverse aanpassingen, zwevende eilanden in de lucht en allerlei grotten om te verkennen. Link kan objecten aan elkaar 'fusen' om nieuwe wapens te creëren en zelfs complete voer- en vliegtuigen in elkaar zetten. 

De game is onlangs uitgelekt - fans worden dus geadviseerd op te passen voor spoilers op het internet. Nintendo houdt in de nacht van donderdag op vrijdag een livestream vanuit diens New York-winkel om de release te vieren. Mensen kunnen het spel alvast preloaden op Switch - de grootte bedraagt 16,2 GB.

Lees hier een uitgebreide geschiedenis van de The Legend of Zelda-franchise.

Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!