Nintendo houdt naam Zelda: Breath of the Wild-vervolg expres verborgen
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo houdt naam Zelda: Breath of the Wild-vervolg expres verborgen

Nintendo heeft expres de naam van het vervolg op The Legend of Zelda: Breath of the Wild nog niet naar buiten gecommuniceerd.

Dat laten Bill Trinen en Nate Bihldorff van Nintendo Treehouse weten in een interview met IGN. "Wat de naam betreft moet je maar afwachten, want Zelda-games zijn best belangrijk", aldus Trinen. "Die namen... ze geven vaak kleine hints naar wat er mogelijk (in de game) gaat gebeuren."

Nintendo wil de titel van het spel dus nog niet onthullen, omdat spelers daardoor mogelijk meer te weten komen over in de insteek van de game. Het zorgt er echter wel voor dat veel mensen het spel nu Breath of the Wild 2 noemen. Volgens Trinen is dat geen probleem: "Het is natuurlijk voor mensen om een makkelijke titel te bedenken. Wij noemen het vooralsnog het vervolg op Breath of the Wild."

Gisteren werd een nieuwe trailer van de Switch-game getoond, die hieronder nog eens te bekijken is. Het spel moet ergens volgend jaar uitkomen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2
Gamer.nl
Nieuws

Sakurai werkt aan Kirby Air Riders voor Switch 2

Er is nog geen releasedatum bekend

Er komt een vervolg op de GameCube-racegame Kirby Air Ride, genaamd Kirby Air Riders.

Dat werd vandaag tijdens de Nintendo Direct aangekondigd. Het spel komt op een nog onbekend moment naar Switch 2. In de trailer is te zien hoe een roze Kirby op een vliegende ster racet, terwijl Kirby's met andere kleuren op andere voertuigen scheuren. Veel meer details zijn er niet, behalve dat Kirby- en Super Smash Bros-bedenker Masahiro Sakurai de regie op zich neemt.

De oorspronkelijke Kirby Air Ride was in ontwikkeling voor Nintendo 64, maar kwam uiteindelijk pas op GameCube uit. De game werd wisselend ontvangen - een van de grootste kritiekpunten was de lage moeilijkheidsgraad. Het was echter wel de eerste GameCube-game waarbij LAN en breedbandadapters gebruikt konden worden om vier GameCube-systemen met elkaar te koppelen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd
Gamer.nl
Nieuws

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment aangekondigd

Verschijnt aanstaande winter voor Nintendo Switch 2

Er is een nieuw deel in de Hyrule Warrior-reeks aangekondigd, genaamd Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment.

Het betreft wederom een samenwerking tussen Koei Tecmo en Nintendo. Net als de voorgaande games is ook Age of Imprisonment een musou-game waarbij er grootschalige gevechten worden gehouden.

Hyrule Warriors: Age Of Imprisonment speelt zich daarbij af voor Zelda: Tears of the Kingdom en vertelt dan ook het verhaal van wat zich voor die game afspeelde - net zoals Age of Calamity zich voor Breath of the Wild afspeelde.

Spelers kunnen weer in de huid kruipen van personages als Zelda en King Rauru en het opnemen tegen grote legers aan vijanden in Hyrule. De game komt ergens aankomende winter uit voor Nintendo Switch 2.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!