Nieuwe Switch-update lost controller-probleem op
Nieuws

Nieuwe Switch-update lost controller-probleem op

Er is alweer een grote hardware update uitgebracht voor de Nintendo Switch. De update lost verschillende stabiliteitsproblemen en bugs op.

Met de nieuwe update voor de Nintendo Switch lost het bedrijf een hardnekkig probleem op met de Pro Controller. Gamers hebben gemeld dat zij geen nieuwe controller op het systeem konden aansluiten, of dat nieuwe controllers merkwaardige joystick-problemen hadden. De update zou dit probleem moeten verhelpen.

Nintendo bracht onlangs al update 10.0.0 uit, waardoor het nu mogelijk is om te bepalen waar gebruikers data willen opslaan: op de Nintendo Switch zelf, of een SD-kaart. Daarnaast kunnen de knoppen van de Joy-Cons en Pro Controller heringedeeld worden. Bij de controllers is het vanaf nu mogelijk om besturing in te stellen, zoals jij wilt.

De update is nu beschikbaar voor download.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien
Nieuws

Nieuwe trailer van Devil May Cry-animatieserie te zien

De serie staat vanaf 3 april op Netflix

Er is een nieuwe trailer van de aankomende animatieserie gebaseerd op Devil May Cry gepubliceerd.

De trailer toont een hoop actie terwijl op de achtergrond het Papa Roach-nummer 'Last Resort' te horen is. De vorige trailer van de animatieserie had ook al een nu-metal-klassieker als soundtrack, namelijk 'Rollin' van Limp Bizkit.

De Devil May Cry-serie wordt ontwikkeld door de producent van de geanimeerde Castlevania-reeks, Adi Shankar, en is vanaf 3 april op Netflix te zien. Naar het schijnt is het verhaal losjes gebaseerd op het verhaal uit Devil May Cry 3: Dante's Awakening, maar de trailer lijkt elementen uit diverse games te gebruiken.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Katamari- en Space Invaders-games komen naar Apple Arcade
Nieuws

Nieuwe Katamari- en Space Invaders-games komen naar Apple Arcade

Om precies te zijn op 3 april

Er zijn nieuwe games in de Katamari- en Space Invaders-franchises aangekondigd. Beide games komen volgende maand naar mobiel via Apple Arcade.

De nieuwe Katamari-game heet Katamari Damacy Rolling Live, en verschijnt op 3 april. Voor zover bekend komt de game alleen naar Apple Arcade. Het betreft de eerste nieuwe game in de reeks in bijna acht jaar tijd, en laat spelers in opdracht van King of All Cosmos een bal rondrollen en daarmee allerlei objecten oppikken om de bal steeds groter te maken.

Op 3 april verschijnt ook Space Invaders Infinity Gene Evolve, een vervolg op de in 2009 verschenen game Space Invaders Infinity Gene. Ook deze game komt exclusief naar Apple Arcade. Het spel lijkt in eerste instantie klassieke Space Invaders-schietgameplay te bieden, maar zet de gebruikelijke actie van de franchise al snel op z'n kop door langzaam maar zeker in een 3D-shooter te veranderen.

Overigens werd ook Puffies voor Apple Arcade aangekondigd, een puzzelgame. Daarnaast komen er drie nieuwe '+'-versies van games naar Apple ArcadeL "RollerCoaster Tycoon Classic+, Sesame Street Mecha Builders+ en The Game of Life 2+. De reguliere versies zijn al beschikbaar op Apple Arcade, maar de +-versies verwijderen alle elementen uit de game waarmee de ontwikkelaar geld wil verdienen, zoals advertenties of in-game aankopen.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!