Need for Speed: Hot Pursuit en zes andere EA-games mogelijk naar Switch
Gamer.nl
Nieuws

Need for Speed: Hot Pursuit en zes andere EA-games mogelijk naar Switch

Need for Speed: Hot Pursuit en zes andere EA-games krijgen mogelijk een release op de Nintendo Switch. Dat zegt Venture Beat-journalist Jeff Grubb.

Volgens Respawns Alex Ackerman kunnen we in totaal zeven EA-games verwachten voor de Nintendo Switch. “Daar vallen onder andere Burnout Paradise en Apex Legends onder,” laat hij weten aan gamejournalist Jeff Grub van VentureBeat. In totaal zijn er al vier games bevestigd. De overige drie games zijn nog niet bevestigd, maar volgens Grub hoort Hot Pursuit daarbij.

Geruchten gaan dat Need For Speed: Hot Pursuit, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville en nog een onbekende game van Velan Studios ook uitkomen op de Switch. Grubb zegt deze namen te hebben gekregen van een bron die bekend is met de releases van EA. Alles bij elkaar kunnen we verwachten dat Fifa 21, Lost in Random, Apex Legends, Burnout Paradise, Need For Speet: Hot Pursuit, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville en een Velan Studios-game gaan verschijnen op de Nintendo Switch.

©GMRimport

Volgens Grub is EA nog niet klaar met hun racing-remasters na Burnout Paradise, waardoor Need For Speed: Hot Pursuit uit 2010, op het lijstje staat. Naast een Switch-versie komt de opgepoetste racing-game ook uit op pc en andere consoles.

Over de game van Velan Studios is nog niet veel bekend. Het zou gaan om een EA Original. De uitgever sloot afgelopen jaar een deal met de studio. Welke game of wat voor soort game Velan Studios gaat maken is niet bekend.

Dit is niet de eerste keer dat Jeff Grub met geruchten komt. Eerder voorspelde hij al de datum van het PlayStation 5-evenement en twee Nintendo Direct-presentaties.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda verkoopt fysieke stukken van The Elder Scrolls Online-servers
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda verkoopt fysieke stukken van The Elder Scrolls Online-servers

Om te vieren dat de game meer dan een decennium bestaat

Bethesda verkoopt fysieke 'plakken' van de oorspronkelijke servers van The Elder Scrolls Online.

Dit om te vieren dat de mmorpg langer dan een decennium bestaat. Deze stukken van de servers worden geleverd in een frame samen met een plakkaat waarmee het tienjarige bestaan wordt aangeduid.

Er worden in totaal tweeduizend van deze sierlijke objecten verkocht. Geïnteresseerden kunnen ze via de officiële Bethesda Gear-winkel reserveren. Er wordt 110 dollar voor gevraagd. Op moment van schrijven zijn ze nog op voorraad.

"Toen The Elder Scrolls Online in 2014 uitkwam werd er een geweldige gemeenschap geboren", zo leest de beschrijving. "Sindsdien verkennen spelers Tamriel samen en gaan ze het gevaar tegemoet, ontdekken ze een adembenemende wereld en vormen ze echte connecties die verder gaan dan de game. Mensen die iets betekenisvol om een decennium aan avontuur met vrienden te vieren, kunnen een onderdeel van de geschiedenis van de game in handen krijgen: een gedeelte van de RAM uit de oorspronkelijke servers van de game."

Over The Elder Scrolls gesproken: gisteren werd aangekondigd dat vanmiddag The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered officieel wordt onthuld. Er gaan al geruime tijd geruchten over de remake en onlangs lekten er zelfs screenshots van.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!