Mobiele game Street Fighter: Duel onthuld
Nieuws

Mobiele game Street Fighter: Duel onthuld

Capcom en Crunchyroll werken aan een mobiele Street Fighter-game genaamd Street Fighter: Duel.

De game wordt omschreven als "de eerste rpg binnen de franchise". In de game nemen spelers het op tegen Seth en het Shadaloo-leger van mechklonen. Daarvoor kan men een team van drie vechtersbazen samenstellen en kiezen uit meer dan veertig personages, waaronder Ryu, Chun-Li, Akuma en Cammy.

Men kan daarbij gevechten in real-time spelen - vergelijkbaar met gevechten uit de reguliere Street Fighter-games - of er voor kiezen om knokpartijen automatisch te laten verlopen. De game wordt free-to-play, maar er zijn drie verschillende in-game munteenheden waarmee onder andere cosmetische skins kunnen worden aangeschaft.

Street Fighter: Duel wordt in de loop van deze maand, waaronder in de VS, het Verenigd Koninkrijk en Canada, uitgerold. Nederland lijkt daar nog niet bij te zitten, aangezien de content die de game beschrijft hier nog niet op de officiële Crunchyrol-website te bekijken is. Hieronder is wel de eerste trailer te bekijken.

Street Fighter: Duel is niet de enige nieuwe game binnen de franchise. Op 2 juni verschijnt Street Fighter 6 op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Sega gaat investeren in Persona-, Like a Dragon- en Sonic-makers
Nieuws

Sega gaat investeren in Persona-, Like a Dragon- en Sonic-makers

Het bedrijf wil komend fiscaal jaar minder betaalde games uitbrengen dan het huidige fiscale jaar

Sega heeft laten weten later dit fiscale jaar minder games dan gebruikelijk uit te willen brengen, maar wel te willen investeren in de studio's achter de Sonic-, Like a Dragon- en Persona-games.

Dat liet het bedrijf weten tijdens de bekendmaking van diens kwartaalcijfers (via VGC). Gedurende het huidige fiscale jaar van het bedrijf, dat op 31 maart eindigt, heeft Sega meer dan zeven betaalde games uitgebracht, waaronder Sonic X Shadow Generations, Metaphor: ReFantazio en Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii.

Over het volgende fiscale jaar, dat op 1 april begint, liet Sega weten een mindere hoeveelheid betaalde games uit te willen brengen. "Aan de andere kant verwachten we dat de omzet in stand blijft dankzij de aanhoudende verkoop van nieuwe games die dit jaar zijn uitgekomen."

Sega's betaalde games die het volgende fiscale jaar in ieder geval gepland staan, zijn Sonic Racing: CrossWorlds, Shinobi: Art of Vengeance en Project Century. Daarnaast werkt het bedrijf aan nieuwe games in klassieke franchises Jet Set Radio, Crazy Taxi, Golden Axe, Streets of Rage en Virtua Fighter.

Sega werd gevraagd naar de mogelijkheid dat het bedrijf externe studio's opkoopt, waarop het bedrijf antwoordde met het feit dat het zich wil richten op het versterken van Persona- en Metaphor-studio Atlus, Like a Dragon-ontwikkelaar Ryu Ga Gotoku Studio en Sonic Team.

De line-up van Sega dit fiscale jaar legt het bedrijf in ieder geval geen windeieren: Sega stond afgelopen jaar bovenaan de lijst van best scorende uitgevers op Metacritic. De volledige lijst kan hier worden bekeken.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Minecraft Live-stream wordt op 22 maart uitgezonden
Nieuws

Nieuwe Minecraft Live-stream wordt op 22 maart uitgezonden

Spelers kunnen nieuwe informatie over de Minecraft-franchise verwachten

Mojang zendt op 22 maart een nieuwe Minecraft Live-video uit, waarin aankondigingen rondom de Minecraft-reeks gedaan zullen worden.

Het bedrijf maakt specifiek melding van "nieuwe game drops". Het is daarbij niet duidelijk of Mojang daarmee praat over nieuwe content in bestaande Minecraft-games, of aankondigingen van compleet nieuwe Minecraft-spellen.

Ook wordt er gemeld dat kijkers "exclusieve filmcontent" kunnen verwachten. Wat deze content precies inhoudt is niet duidelijk, maar het is ongetwijfeld gerelateerd aan de begin april te verschijnen bioscoopfilm A Minecraft Movie.

Het is waarschijnlijk dat Mojang het hier heeft over A Minecraft Movie Hero Pack, een vorige week gelekt dlc-pakket voor Minecraft met skins gebaseerd op de film. Zo zal Steve er dankzij dit pakket uitzien als zijn evenbeeld uit de film, een rol die wordt bekleed door Jack Black.

De nieuwe Minecraft Live-uitzending is op zaterdag 22 maart om 19:00 uur Nederlandse tijd te zien via YouTube.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!