Microsoft maakt de Xbox Game Pass-titels van september bekend
Gamer.nl
Nieuws

Microsoft maakt de Xbox Game Pass-titels van september bekend

Microsoft heeft bekendgemaakt welke games er in september op Xbox Game Pass verschijnen.

Aanstaande vrijdag verschijnt zoals eerder al aangekondigd Gears 5. Het gaat om de Ultimate Edition van de game die spelers eerder toegang geeft - en deze is alleen via Game Pass Ultimate beschikbaar. Op 10 september komt Gears 5 officieel uit en dan verschijnt het spel ook op de reguliere Game Pass. Dit geldt zowel voor Xbox One- als pc-gamers.

Vandaag komt echter al de populaire indiegame Dead Cells uit op de service op Xbox One en pc. Verder verschijnt vandaag ook Metal Gear Solid HD Edition, met daarin ook de tweede en derde game uit de reeks. Deze release is echter alleen voor de Xbox One-versie van Game Pass. Op 6 september volgt op Xbox One Creature in the Well, en op pc komt de game ergens later deze maand uit.

Op 12 september verschijnen op Xbox Game Pass de indiegames Enter the Gungeon en Gonner Blüeberry Edition. Wederom komen deze games ook naar de pc-versie van Game Pass, maar op een nog onbekende datum deze maand. Tot slot ontvangt de pc-versie van Game Pass in september ook Shadow Warrior 2 en Bad North.

In de loop van de maand verdwijnen er ook weer diverse games van Xbox Game Pass, waaronder Onrush, Lego Batman 2, The Maw, Splosion Man, Joy Ride Turbo, Shantae: Half-Genie Hero, Lego Indiana Jones, Split/Second, Ninja Gaiden Black en The Hunter: Call of the Wild.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Beelden van vierde aflevering van tweede The Last of Us-seizoen te zien
Gamer.nl
Nieuws

Beelden van vierde aflevering van tweede The Last of Us-seizoen te zien

De vierde aflevering komt over een week uit

HBO Max heeft een korte teaser van de aankomende vierde aflevering van het tweede The Last of Us-seizoen getoond.

De video valt hieronder te bekijken en toont wat kijkers in de aankomende aflevering kunnen verwachten. Daarbij worden duidelijk verschillende scènes uit de game The Last of Us: Part 2 getoond, maar ook scènes die niet in de game zitten.

De nieuwe aflevering wordt in de nacht van aanstaande zondag op maandag op HBO Max gepubliceerd. Afgelopen nacht verscheen aflevering drie, die nu dus te bekijken valt.

Het tweede seizoen van The Last of Us beslaat in totaal zeven afleveringen. Het was eerder al bekend dat het tweede seizoen van de serie maar een gedeelte van The Last of Us: Part 2 verfilmt. Onlangs werd dan ook al een derde seizoen voor de tv-serie bevestigd door HBO.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe F1 25-trailer zoomt in op de Braking Point-modus
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe F1 25-trailer zoomt in op de Braking Point-modus

Racegame komt op 30 mei uit voor PS5, Xbox Series en pc

Een nieuwe trailer van het aankomende F1 25 draait in zijn geheel om Braking Point 3, oftewel de campagne waarin spelers een verhaal rondom een fictief F1-team volgen.

Zoals eerder al bekendgemaakt werd, vecht Konnersport ditmaal voor het kampioenschap wanneer een dramatische gebeurtenis chaos schopt binnen het team. De modus bevat diverse vernieuwingen ten opzichte van eerdere games in de reeks, waaronder alternatieve scenario's waarin spelers kunnen kiezen welke coureur bepaalde races rijdt, en de keuze uit verschillende moeilijkheidsgraden.

In F1 25 kunnen spelers daarnaast in de MyTeam-modus hun eigen F1-team managen. Spelers kunnen bijvoorbeeld kiezen waar de Research & Development-afdeling zich op richt, maar ook onderhandelen met coureurs om ze in het team te krijgen. Dankzij verbeterde graphics en een nieuwe belichtingstechniek ogen parcoursen nog realistischer, en ook weersomstandigheden zijn nog echter. Ook de audio van de game is verbeterd, met meer gepraat via de radio en natuurlijk commentaar. De Audio2Face-technologie van Nvidia zorgt voor realistischere gezichten.

F1 25 verschijnt op 30 mei voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Mensen die de Iconic Edition van de game reserveren krijgen drie dagen eerder toegang tot de game. Met de Iconic Edition krijgen spelers ergens na release ook toegang tot nieuwe hoofdstukken gebaseerd op de F1-film met Brad Pitt die in juni uitkomt, alsmede extra's rondom Lewis Hamilton.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!