Mede-oprichter Media Molecule last pauze bij ontwikkelaar in
Nieuws

Mede-oprichter Media Molecule last pauze bij ontwikkelaar in

Alex Evans, de mede-oprichter van gamestudio Media Molecule, last een pauze bij de ontwikkelaar in.

Dat laat hij op Twitter weten. "Een paar maanden geleden heb ik gedurende de lockdown aan een gewetensonderzoek gedaan en besloot ik van 'Dreams-ontwikkelaar' in 'Dreams-fan' te veranderen. Ik neem een pauze van game-ontwikkeling, een carrière die ik al sinds mijn vijftiende jaar heb mogen beoefenen."

Evans laat zich op geen manier negatief uit over de ontwikkelaar. "Media Molecule is een geweldige plek, ik kan mij niet voorstellen dat ik ergens anders games ontwikkel. Maar ik vroeg mij af wat een oude rot als ik verder nog in deze wereld kan doen. Ik zit al zolang in de ontwikkelbubbel dat ik niet zeker weet wat er hierna komt, of wat er hierbuiten te vinden is voor iemand als ik."

Evans laat weten dat Media Molecule met evenveel enthousiasme als anders aan het gelanceerde PlayStation 4-spel Dreams blijft werken. "Ik bedank hen voor dertien geweldige jaren, en op de volgende dertien jaar van Media Molecule!"

Naast Dreams staat Media Molecule vooral bekend om de LittleBigPlanet-games.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
EA Sports FC 25 volgende week gratis speelbaar voor Switch Online-leden
Nieuws

EA Sports FC 25 volgende week gratis speelbaar voor Switch Online-leden

Je moet schieten, anders kun je niet scoren

EA Sports FC 25 is vanaf aankomende maandag een week lang gratis speelbaar op Nintendo Switch voor leden van Nintendo Switch Online.

Dat heeft Nintendo aangekondigd. Switch Online-leden kunnen de game alvast downloaden en vanaf maandag 24 februari een week lang gratis de voetbalgame spelen. Na de gratis week kunnen mensen die het spel aanschaffen hun opgeslagen data gebruiken om verder te spelen.

Switch Online-leden genieten van diverse voordelen. Naast de mogelijkheid om tijdelijk gratis games uit te proberen - zoals dus EA Sports FC 25 - kunnen leden ook online gamen, diverse apps met retrogames downloaden en genieten van diverse andere acties.

Lars Cornelis gaf in zijn recensie de PS5-versie van EA Sports FC 25 een 7,5: "EA Sports FC 25 is dankzij een reeks nieuwe opties vooral leuker voor spelers die het spelletje graag tactisch naar hun hand zetten. Daarnaast heeft het spel met de introducties van een simulatiestand en Rush een enorm breed bereik. FC 25 heeft wel nog wat ruwe randjes die verhinderen dat we hier met een kampioenswaardige selectie te maken hebben."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Indiegame Pacific Drive meer dan een miljoen keer verkocht
Nieuws

Indiegame Pacific Drive meer dan een miljoen keer verkocht

Grote update nog altijd in ontwikkeling

De in februari vorig jaar verschenen indiegame Pacific Drive is inmiddels meer dan een miljoen keer verkocht.

Dat hebben uitgever Kepler Interactive en ontwikkelaar Ironwood Studios aangekondigd. Het spel verscheen op 22 februari 2024 op PlayStation 5, Steam en Epic Games Store. Sindsdien zijn er drie gratis content-updates uitgekomen, alsmede diverse betaalde cosmetische pakketten. Er moet nog een vierde "substantiële" update uitkomen.

In elk potje van Pacific Drive maken spelers een unieke tocht door een griezelig gebied genaamd de Olympic Exclusion Zone. Belangrijk is dat de auto gedurende speelsessies blijft lopen, omdat er anders erge dingen kunnen gebeuren. Het is aan de speler om de auto te upgraden en kapotte onderdelen te fixen. Daarvoor moeten spelers soms ook uit de auto stappen en de omgeving afspeuren naar nieuwe onderdelen.

Eind vorig jaar werd gemeld dat er een televisieserie gebaseerd op Pacific Drive wordt gemaakt door Atomic Monster, het productiebedrijf van Saw-medebedenker James Wan. Hij zal als executive producer meewerken aan de film, al is er nog geen netwerk of streamingdienst bevestigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!