Live om 19:00: De tweede Warzone Benelux Battle-kwalificatie
Gamer.nl
Nieuws

Live om 19:00: De tweede Warzone Benelux Battle-kwalificatie

De tijd is eindelijk daar! De Warzone Benelux Battle is los! Deelnemers van dit Level-up-toernooi strijden mee voor prijzenpot van wel 5000 euro! Wie kwalificeren zich tijdens deze tweede kwalificatie voor de volgende ronde?

Mede dankzij de partners Astro en bol.com organiseert onze zusterwebsite PowerUnlimited de Warzone Benelux Battle: een Trio’s toernooi dat verdeeld is over drie speeldagen. Vandaag spelen we de tweede kwalificatie van dit Warzone-toernooi en de 25 beste teams plaatsen zich voor de grote finale van vrijdag 10 juli.

Elke toernooironde bestaat uit drie rondes van 1 uur. In elke ronde krijgen de teams kort van tevoren een unieke clantag (via de toernooipagina, Discord en Twitch) en vanaf dan heeft het team de kans om een zo hoog mogelijke score neer te zetten. Gedurende elke ronde mogen teams zoveel potjes starten als ze willen, maar van slechts één van deze potjes mag de score en de eindklassering worden ingestuurd. Vervolgens stuur je de foto's van je scores op via het scoreformulier dat je kunt vinden in de regels. De puntenverdeling voor je prestaties gaat als volgt:

  • Een win telt voor 25 punten.

  • Plaats 2: 20 punten.

  • Plaats 3: 18 punten.

  • Plaats 4 & 5: 15 punten.

  • Plaats 6-10: 10 punten.

  • Plaats 11-15: 7 punten.

  • Plaats 16-20: 5 punten.

  • Plaats 21-30: 3 punten.

Daarnaast levert iedere kill één punt op.

Per kwalificatie plaatsen de beste 25 teams zich voor de finale. Je mag als speler alleen meedoen met 1 team, meedoen met een ander team, het aanmaken van een dubbel account of extra team om dit te omzeilen mag niet, op straffe van uitsluiting van jou en je team.

Embed not supported

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen
Gamer.nl
Nieuws

HBO's The Last of Us krijgt officieel een derde seizoen

Het tweede seizoen begint aanstaande maandag

Er komt officieel een derde seizoen van HBO-televisieserie The Last of Us.

Dat werd via social media bevestigd. Het derde seizoen van de serie is nu bevestigd voordat het tweede seizoen van start gaat. Wanneer de productie van het derde seizoen begint is nog niet bekend - laat staan wanneer deze wordt uitgezonden.

Het was al bekend dat de showrunners van de serie meer seizoenen nodig hadden. Het tweede seizoen verfilmt namelijk maar een gedeelte van het in 2020 verschenen spel The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zit er echter vijf jaar tussen het eerste en tweede seizoen. Het is niet bekend of een derde seizoen volstaat om het complete verhaal te vertellen.

Het tweede seizoen, dat overwegend positief wordt gerecenseerd, bestaat in ieder geval uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt in de nacht van aankomende zondag op maandag op HBO Max.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit
Gamer.nl
Nieuws

Free-to-play Sonic Rumble komt op 8 mei uit

Voor Steam, iOS en Android

Vanaf 8 mei is het free-to-play-spel Sonic Rumble speelbaar.

De vorig jaar onthulde game werd eerder al uitgesteld naar dit voorjaar, en nu is er dus een releasedatum bekend. Het spel komt naar Steam, iOS en Android en mensen kunnen zich er nu alvast voor registreren. Hoe meer mensen zich registreren, hoe meer beloningen er voor spelers op release beschikbaar komen, waaronder skins voor personages (zoals een Sonic-skin gebaseerd op de derde Sonic-film) en ringen (de in-game munteenheid).

Afgelopen jaar vond er al een 'soft launch' plaats voor de game op iOS en Android in 44 verschillende landen. Tegelijk met de aankomende release komt versie 1.2.0 beschikbaar, met nieuwe modi zoals Quick Rumble voor korte potjes en de mogelijkheid voor spelers om samen 'crews' te starten.

Sonic Rumble is ontwikkeld in samenwerking met Angry Birds-studio Rovio, en bevat verschillende "battle royale-uitdagingen" voor 32 gelijktijdige spelers. Tijdens de uitdagingen moeten spelers zoveel mogelijk ringen verzamelen. Daarbij zijn er diverse bekende personages uit het Sonic-universum om te besturen. De personages hebben daarbij een speelgoeduiterlijk.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!