Kleurrijke shooter XIII krijgt remake
Nieuws

Kleurrijke shooter XIII krijgt remake

Er wordt gewerkt aan een remake van de cel-shaded shooter XIII.

De originele game kwam in 2003 uit op pc, PlayStation 2, Xbox en GameCube en werd ontwikkeld door Ubisoft Paris. Het spel viel op door zijn kleurrijke graphics en ingesproken stem van X-Files-acteur David Duchovney. De game was daarnaast gebaseerd op de gelijknamige Belgische stripreeks.

De remake heeft niets meer met Ubisoft te maken, zo lijkt het. In plaats werkt Playmagic er aan en geeft Microids de game uit. "Ons doel is om het boeiende verhaal van XIII naar een nieuwe generatie spelers te brengen met de best mogelijke graphics en animatie. Het resultaat wordt niets minder dan spectaculair en we beloven om het geweldige origineel te eren."

XIII moet op 13 november uitkomen op PlayStation 4, Xbox One, Switch, pc en Mac. Lees meer over de game op PlayStation Blog.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
De Call of Duty-game van 2025 krijgt mogelijk een PS4- en Xbox One-versie
Nieuws

De Call of Duty-game van 2025 krijgt mogelijk een PS4- en Xbox One-versie

De franchise blijft schijnbaar speelbaar op last-gen platformen

Het is mogelijk dat Activision Blizzard van plan is om de Call of Duty-game van 2025 ook nog naar de PlayStation 4 en Xbox One te brengen.

Dat blijkt uit een tweet van de doorgaans betrouwbare Call of Duty-leaker CharlieIntel. Volgens bronnen van de insider is het mogelijk dat de Call of Duty-titel van dit jaar ook nog op de vorige generatie consoles beschikbaar wordt, vijf jaar nadat de PlayStation 5 en Xbox Series X en S op de markt kwamen. 

CharlieIntel noemt het een ‘wilde beslissing’ om de game ook op last-gen consoles uit te brengen, maar stelt ook dat dat is wat zij hebben gehoord. Daarbij haalt de insider de mogelijkheid aan dat deze strategie de reden is dat er geen twee Warzone-maps beschikbaar zijn op hetzelfde moment. 

Over Warzone-maps gesproken: Activision hintte recentelijk naar de terugkeer van Verdansk, de eerste map die Warzone-spelers konden verkennen. Over de Call of Duty-game van 2025 heeft het bedrijf daarentegen nog niets losgelaten, al gaan er geruchten dat de game een direct vervolg op Call of Duty: Black Ops 2 gaat worden.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Steam behaalt recordaantal van 40 miljoen actieve gebruikers
Nieuws

Steam behaalt recordaantal van 40 miljoen actieve gebruikers

Het platform van Valve blijft maar groeien

Er waren dit weekend maar liefst 40 miljoen gelijktijdige gebruikers op het welbekende gameplatform Steam.

Dat is te zien op SteamDB. Op 2 maart, om 15:00 uur Nederlandse tijd waren er 40.270.997 gebruikers online op het platform, waarvan 12.727.475 spelers ook daadwerkelijk een game aan het spelen waren. 

Steam is ver gekomen ten opzichte van de begindagen in januari van 2004, toen waren er volgens SteamDB bijna 85.000 gebruikers. Dat aantal werd al drie maanden na de lancering van het platform in september van 2003 bereikt.

Monster Hunter Wilds staat, ondanks een aantal technische mankementen bovenaan de lijst met games die dit weekend het meest gespeeld werden. Ook Steams eigen Counter-Strike 2 staat in die lijst, alsmede de battle royale-game PUBG: Battlegrounds. Ook het Steam Next Festival dat momenteel gaande is, kan een reden zijn voor de hoge gebruikersaantallen. 

Steam is overigens niet het enige gameplatform op pc dat eigen records verbreekt. Een paar weken geleden rapporteerde Epic Games dat hun eigen Epic Games Store in 2024 in totaal door 295 miljoen mensen is gebruikt.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!