Klassieke Star Wars: The Old Republic-trailer nu in 4k te zien
Nieuws

Klassieke Star Wars: The Old Republic-trailer nu in 4k te zien

Een klassieke trailer van Star Wars: The Old Republic is opnieuw uitgebracht in een 4k-resolutie.

Volgende maand bestaat Star Wars: The Old Republic tien jaar, en omdat te vieren worden diverse cinematische trailers van de game opnieuw uitgebracht in 4k door ontwikkelaar Bioware.

De eerste trailer die een make-over krijgt is de Deceived-trailer, die oorspronkelijk in juni 2009 uitkwam, nog voor de release van de mmo. De nieuwe versie van de trailer is hieronder te bekijken.

Tien jaar na lancering is Star Wars: The Old Republic nog altijd online. Er is zelfs een nieuwe uitbreiding voor de mmo in de maak, genaamd Legacy of the Sith. Hierin reizen spelers af naar "de donkerste krochten en verste gebieden van het universum". Daarnaast kan men ook een persoonlijke gevechtsstijl ontgrendelen. Spelers vechten om controle van de Manaan. In de zeeën van deze planeet is kostbaar medisch bronmateriaal te vinden. Verder wordt de levelcap naar 80 verhoogd. De uitbreiding moet ergens eind dit jaar uitkomen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Streets of Rage 4-makers kondigen fantasy-brawler Absolum aan
Nieuws

Streets of Rage 4-makers kondigen fantasy-brawler Absolum aan

Verschijnt later dit jaar op pc, PS5, PS4 en Switch

Dotemu en Guard Crush Games - de studio's achter het goed ontvangen Streets of Rage 4, hebben hun nieuwe game uit de doeken gedaan: de fantasy-brawler Absolum.

De side-scrolling beat 'em-up heeft een fantasythema en roguelike elementen. De game moet "spannende arcade beat 'em-up-gameplay met "geraffineerde gevechten" combineren, wat volgens Dotemu zou resulteren in een 'rogue 'em-up'.

De game speelt zich af in Talamh, een wereld vol met magie en kosmische horror waar oorlog wordt. Spelers gana op avonturen met vier rebellen die proberen Sun King Azra tegen te houden en vrede terug te laten keren in Talamh.

De game kan alleen of via co-op met z'n vieren gespeeld worden. Daarbij heeft elk van de vier personages unieke skills en persoonlijkheden. Zo is Galandra een zwaardvechter, terwijl dwerg Karl juist hard kan meppen en een sluipschuttergeweer heeft om vijanden van ver uit te schakelen.

De soundtrack is een aparte vermelding waard: die wordt gecomponeerd door Gareth Coker (Prince of Persia, Ori, Halo Infinite) en bevat ook werk van Yuka Kitamura (Elden Ring, Dark Souls) en Mick Gordon (Doom Eternal, Atomic Heart).

Absolum verschijnt ergens in de loop van dit jaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam). Hieronder is de onthullingstrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Screenshots van onaangekondigd Minecraft Dungeons-vervolg gelekt
Nieuws

Screenshots van onaangekondigd Minecraft Dungeons-vervolg gelekt

Wordt de game op 22 maart onthuld tijdens de nieuwe Minecraft Live?

Er zou een vervolg op Minecraft Dungeons in ontwikkeling zijn. Er zijn zelfs mogelijke screenshots van een vroege versie van de game gelekt.

Vorige week claimde het bekende insiderkanaal XOXLeak dat er een vervolg op Minecraft Dungeons in de maak is onder de codenaam Project Spicewood. Vervolgens werd een screenshot en wat artwork gelekt, en inmiddels zijn er nog meer screenshots online verschenen.

Officieel is een vervolg op Minecraft Dungeons nog niet aangekondigd. Vorige week bleek echter al dat op 22 maart een nieuwe Minecraft Live-uitzending volgt - mogelijk wordt de game dan officieel onthuld.

Minecraft Dungeons verscheen in mei 2020 op alle moderne systemen die toen verkrijgbaar waren en is een dungeon crawler voor jong en oud gesitueerd in het Minecraft-universum.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!