Kijk de hele dag mee naar Borderlands 3 vanaf Heroes Dutch Comic Con
Gamer.nl
Nieuws

Kijk de hele dag mee naar Borderlands 3 vanaf Heroes Dutch Comic Con

Vandaag streamen we een keer niet vanaf de redactie, maar vanaf Heroes Dutch Comic Con in Utrecht! Van 10:00 tot 18:00 kan je meekijken terwijl twee redacteuren en twee gasten (dat wisselt lekker af natuurlijk) Borderlands 3 gaan uitspelen!

Samen met 2K Games hebben wij een fantastische stand in elkaar gezet op HeroesDutch Comic Con, waar anderen samen met ons Borderlands 3 kunnen streamen. Ben jij aanwezig op één van beide dagen? Dan kan je even langs hoppen en wellicht meespelen! Er staat vier MSI-laptops klaar waar twee PU-redacteuren en twee gasten Borderlands 3 gaan spelen.

Zo hebben wij ook Yarasky, Achterklap en xSyoss uitgenodigd om gezellig mee te komen doen, dus die zie je ook voorbij komen. We hebben nog veel meer te doen op de stand, zo kan je een foto maken met de Cyclone of met een greenscreen jezelf in de Borderlands-wereld plaatsen.

Je kan op de foto met vault hunters, een gave (neppe) Borderlands-tattoo laten zetten of naar de Borderlands cosplay-meetup gaan. En er zijn natuurlijk ook heel veel te gekke goodies.

Kan je er niet bij zijn? Wees niet getreurd! Je kan sowieso lekker meekijken en chatten tijdens de stream! Het wordt ongetwijfeld een plezierige chaos, dus zorg dat je bent ingeschakeld!

Bekijk de stream hieronder of via het Twitch-kanaal van onze collega's van Power Unlimited.

Embed not supported
Embed not supported

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd
Gamer.nl
Nieuws

Fire Emblem: The Sacred Stones aan Nintendo Switch Online toegevoegd

Abonnement op uitbreidingspakket is ook vereist

De klassieke rpg Fire Emblem: The Sacred Stones is nu speelbaar via Nintendo Switch Online.

Fire Emblem: The Sacred Stones kwam in 2004 uit in Japan en het jaar erop in Europa en de Verenigde Staten. In de game ligt het koninkrijk Renais in puin na de plotselinge invasie van een voormalige bondgenoot.

De koninklijke erfgenamen Eirika en Ephraim gaan er op uit om Renais opnieuw op te bouwen en het duistere geheim achter de oorlog in hun thuisland te achterhalen. Het betreft het achtste deel in de Fire Emblem-reeks en het tweede deel dat ook buiten Japan uitkwam.

Het gaat om een Game Boy Advance-game, en het spel verschijnt dan ook in de GBA-app op Nintendo Switch Online. Daar is dus niet alleen een abonnement op de online dienst voor nodig, maar ook op het uitbreidingspakket.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak
Gamer.nl
Nieuws

Palworld-maker haalt Ark en Fallout aan rondom Pokémon-rechtszaak

Nintendo registreerde verschillende patenten na de release van Palworld

Palworld-ontwikkelaar Pocketpair claimt dat het bestaan van gamefranchises als Fallout, Ark: Survival Evolved en Tomb Raider aan om aan te geven dat de aanklacht van Nintendo ongeldig is.

Afgelopen september bleek dat Nintendo en The Pokémon Company Pocketpair voor de rechter sleept. Palworld wordt sinds release vaak vergeleken met Pokémon. Afgelopen november bleek dat de aanklacht gebaseerd is op geschonden patenten die Nintendo na de release van Palworld heeft aangemaakt.

Pocketpair heeft in een reeks reacties op de aanklacht (via VGC) gemeld dat die patenten nooit aangemaakt hadden mogen worden, aangezien er al allerlei games bestonden die de gameplaymechanismen die door deze patenten worden omschreven bevatten. Volgens Pocketpair hebben games als Ark: Survival Evolved, Octopath Traveler, Pikmin 3, Far Cry 5, Titanfall 2 en Tomb Raider dergelijke mechanismen.

Volgens Pocketpair was het voorheen in games als Pikmin 3, Far Cry 5 en Tomb Raider al mogelijk om allerlei objecten te gooien - net zoals het gooien van een bal in Pokémon en een Pal Sphere in Palworld. In games als Titanfall 2 en Rune Factory 5 is het daarnaast mogelijk om een monster te vangen en ze weer vrij te laten. Daarbij zou het in games als Octopath Traveler, Monster Super League en de Nukamon-mod voor Fallout mogelijk zijn om personages te 'vangen'.

Hoewel bovenstaande voorbeelden natuurlijk niet precies hetzelfde zijn als in Palworld en Pokémon, hoopt Pocketpair hiermee de door Nintendo aangemaakte patenten ongeldig te laten verklaren, of in ieder geval aan de rechter aan te tonen dat de patenten niet volstaan om Nintendo en The Pokémon Company te laten winnen.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!