Helikopters verwijderd uit Warzone na update
Nieuws

Helikopters verwijderd uit Warzone na update

Helikopters zijn verwijderd uit Call of Duty: Warzone in de Battle Royale-modus na de Playlist-update. Dat maakte ontwikkelaar Infinity Ward bekend in een tweet.

Helikopters waren het enige luchtvoertuig die spelers konden gebruiken in de game. Nu is dat voertuig met laatste update uit de battle royale-modus van Warzone verwijderd. Ontwikkelaar Infinity Ward maakte dit bekend in tweet met overzicht van een aantal veranderingen die in de update zijn doorgevoerd. De ontwikkelaar treedt niet in detail over de reden van het verwijderen van Helikopters. Waarschijnlijk is dit gebeurd vanwege een aantal bugs die helikopters konden veroorzaken.

Eén van de glitches die helikopter veroorzaakt, was dat het voertuig door de grond van de map zakte. Deze glitch werd vaak gebruikt door valsspelers om andere spelers van onder de grond neer te schieten. Gezien het harde optreden van Infinity Ward tegen valsspelers zou het een logische verklaring kunnen zijn dat dit probleem verholpen moest worden. De ontwikkelaar heeft zelf nog geen officiële verklaring voor de verwijdering gegeven. Het is niet bekend of de helikopters ooit gaan terugkomen of niet.

Gulag

In ander Warzone-nieuws vertelt creative director van Raven Software, Amos Hodge, in een interview met Gamespot over het toevoegen van de Gulag aan de game. “Single-life game-modi doen fantastisch werk om spanning toe te voegen aan de gameplay. Maar ze zijn ook meedogenloos en kunnen een overdreven voorzichtige speelstijl aanmoedigen. Eén ongelukkige zet en het spel is tenslotte voorbij,” zegt Hodge. De Gulag is dus toegevoegd om spelers aan te moedigen meer risico te nemen tijdens het spelen, door ze de kans te geven om terug te komen.

De Gulag geeft volgens Hodge ook de mogelijkheid om terug te keren in het spel als het teamwerk op dat moment niet goed gaat. “Niet alle spelers hebben een ploeg die samenwerken als een geoliede machine. En er is een bepaalde poëzie voor een speler die zijn eigen weg terug in het spel verdient, "vertelt Hodge.

Call of Duty Warzone is nu uit op de PlayStation 4, Xbox One en pc.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Death Stranding door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld
Nieuws

Death Stranding door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld

Dat zijn een hoop bezorgde pakketjes

Het in 2019 uitgekomen Death Stranding is inmiddels door meer dan twintig miljoen mensen gespeeld.

Dat maakte bedenker Hideo Kojima bekend via social media. De game is al sinds november 2019 verkrijgbaar, maar was in eerste instantie alleen op PlayStation 4 beschikbaar. Inmiddels is de game ook op PlayStation 5, pc, Xbox Series-consoles, Mac en smartphones speelbaar.

Vervolg Death Stranding 2: On the Beach staat gepland voor een release op 26 juni, zo werd onlangs bekendgemaakt. Diverse acteurs en actrices uit de eerste Death Stranding keren terug, waaronder Léa Seydoux, Norman Reedus en Troy Baker. Ook Shioli Kutsuna en Elle Fanning hebben rollen in de game.

De eerste Death Stranding is de eerste game die Kojima ontwikkelde met zijn studio Kojima Productions nadat hij de banden brak met uitgever Konami, waar hij de Metal Gear-reeks voor ontwikkelde. Het spel biedt een uniek concept, waarbij spelers door een post-apocalyptisch landschap lopen om pakketten te bezorgen. Zoals gebruikelijk bij games van Kojima worden gameplaysegmenten afgewisseld met soms langdurige filmpjes waarin vooral het verhaal en dialogen centraal staan.

Michel Musters beloonde Death Stranding in 2019 met een 9,5 op Gamer.nl: "Met Death Stranding behandelt Hideo Kojima grote thema’s als het hiernamaals, ouderschap, de connectie tussen mensen en zelfs klimaatverandering en het uitsterven van de mensheid. Hij brengt dit alles op even fabuleuze als verwarrende wijze in beeld. De kerngameplay – het vervoeren van pakketjes en ondertussen je evenwicht zien te bewaren – lijkt in eerste instantie tegenstrijdig simpel. Klikt het eenmaal, dan biedt het concept oneindig veel voldoening. Gecombineerd met de online functies die in de campagne zijn geïntegreerd, resulteert het in een van de meest unieke virtuele ervaringen ooit."

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
The Last of Us-bedenker: 'Joel maakte de juiste keuze'
Nieuws

The Last of Us-bedenker: 'Joel maakte de juiste keuze'

Ontwikkelaar geeft zijn mening over het einde van de eerste game

The Last of Us-ontwikkelaar Neil Druckmann heeft zich voor het eerst uitgesproken over een belangrijk plotpunt uit de gamereeks: wat hem betreft heeft Joel "de juiste keuze gemaakt".

Let op: Hierna volgen grote spoilers voor de eerste The Last of Us-game en het eerste seizoen van de gelijknamige HBO-serie.

In The Last of Us wordt het meisje Ellie naar een groep genaamd de Fireflies gebracht. Ellie is namelijk immuun voor een virus dat de gehele mensheid treft. De Fireflies zijn van plan om Ellie te opereren om er zo achter te komen of er een medicijn voor het virus gemaakt kan worden, maar zijn wel genoodzaakt haar te doden. Joel, de man waarmee Ellie de reis naar de Fireflies heeft afgelegd, besluit op het laatste moment echter de Fireflies te doden, Ellie te redden en haar zodra ze wakker wordt uit haar narcose te vertellen dat ze niets voor de mensheid kon betekenen.

Dit einde van The Last of Us heeft al jaren discussie bij gamers opgeleverd - heeft Joel de juiste keuze gemaakt? Regisseur Neil Druckmann heeft nu tegen IGN verteld dat hij van mening is dat Joel dat inderdaad heeft gedaan. "Ik geloof dat Joel de juiste keuze maakte. Als ik Joel was geweest, hoop ik dat ik ook zou kunnen doen wat hij deed om mijn 'dochter' te redden."

Craig Mazin, die samen met Druckmann de HBO-verfilming runt, geeft iets meer nuance. Ook hij geeft aan dat hij waarschijnlijk hetzelfde zou doen. "Maar ik zou graag denken dat ik het niet zou doen. Dat is ook juist het interessante moraal van het verhaal. En daarom is het einde van de eerste game zo spraakmakend en geweldig."

Het tweede seizoen van The Last of Us verfilmt het in 2020 verschenen The Last of Us: Part 2, dat zich vier jaar na de eerste game afspeelt. In de serie zit er echter vijf jaar tussen het eerste en tweede seizoen. De game wordt in ieder geval opgedeeld in meerdere seizoenen, al is nog niet bekend hoeveel precies. Het tweede seizoen bestaat uit zeven afleveringen. De eerste aflevering verschijnt op 14 april op HBO Max.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!