Ubisoft onthult dlc-plannen Ghost Recon Breakpoint
Gamer.nl
Nieuws

Ubisoft onthult dlc-plannen Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft heeft de dlc-plannen voor Ghost Recon Breakpoint onthuld. De game krijgt tijdens het eerste jaar na lancering drie episodes met gratis en betaalde content.

De eerste episode, Greenstone begint direct bij lancering en biedt onder andere de eerste raid: Project Titan. De raid brengt vier spelers naar een vulkanisch eiland waar ze extra sterke vijanden en eindbazen kunnen verwachten. Ook begint het eerste evenement met The Terminator in de hoofdrol. Elk evenement levert nieuwe wapens op totdat het eindigt. Daarna kunnen spelers nog wel het verhaal van het evenement doorspelen.

Ook voegt de eerste episode ergens voor januari 2020 nieuwe pvp-maps, factiemissies en nieuwe klassen toe. De eerste klasse is The Engineer, die voor bezitters van de season pass 'gratis' beschikbaar wordt en voor andere spelers vrij te spelen is met skill points.

©GMRimport

Verhaalmissies

Episode 2 en 3 voegen verhaalmissies toe die volgens Ubisoft zo'n vijf uur duren. Bezitters van de season pass kunnen deze volledig spelen, anderen enkel het eerste uur. Het is wel mogelijk om met vrienden die de season pass bezitten alsnog de uitbreidingen samen volledig door te spelen.

Beide episodes bieden wederom nieuwe pvp-maps, raids en evenementen met gastpersonages in de hoofdrol. Daarnaast legt de uitgever uit dat spelers Skell Credits verdienen tijdens het spelen en Ghost Points kunnen kopen met echt geld. Met deze laatste kunnen spelers Skell credits en bonussen als time savers kopen.

Kijk hieronder of op de website van Ghost Recon Breakpoint voor een overzicht van de dlc. De game verschijnt op 4 oktober voor PlayStation 4, Xbox One en pc.

©GMRimport

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Aankomende The Last of Us-aflevering heet 'Through the Valley'
Gamer.nl
Nieuws

Aankomende The Last of Us-aflevering heet 'Through the Valley'

De aflevering duurt ongeveer een uur

HBO heeft iets meer informatie gedeeld over de aankomende tweede aflevering van het tweede The Last of Us-seizoen die in de nacht van aanstaande zondag of maandag online komt.

De aflevering heet 'Through the Valley' en beslaat ongeveer een uur. De officiële beschrijving luidt als volgt: "Een storm vormt zich in de bergen terwijl de inwoners van Jackson Hole zich voorbereiden op het ergste gedurende steeds meer waarnemingen van geïnfecteerden. Ondertussen weegt Abby haar opties af."

'Through the Valley' werd geregisseerd door Mark Mylod, die eerder al hoge ogen gooiden met afleveringen zoals 'Conor's Wedding' in Succession. De verwachtingen voor de tweede episode zijn dan ook hooggespannen bij fans. De naam van de aflevering is overigens een referentie naar het nummer dat Ellie speelt in de eerste trailer van The Last of Us: Part 2.

Het tweede seizoen van The Last of Us is afgelopen maandagochtend van start gegaan. Het tweede seizoen verfilmt een gedeelte van de game The Last of Us: Part 2, en beslaat zeven afleveringen, waarvan de tweede dus gedurende dit paasweekend volgt. De komst van een derde seizoen werd eerder al bevestigd.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe Frostpunk-game staat voor 2027 gepland
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe Frostpunk-game staat voor 2027 gepland

Ook werkt de ontwikkelaar aan een game 'op grotere schaal' voor release in 2029

11 Bit Studios heeft een nieuwe Frostpunk-game in ontwikkeling, die op zijn vroegst in 2027 moet verschijnen.

Dat blijkt uit de bekendmaking van de meest recente resultaten van het bedrijf. Er zijn al twee games in de Frostpunk-reeks uitgekomen - het tweede deel verscheen afgelopen jaar. In de spellen moeten spelers een stad in een nieuwe ijstijd zien te managen.

Details over de nieuwe Frostpunk-game zijn er op moment van schrijven nog niet, behalve dat specifiek wordt gemeld dat de game zich afspeelt in het "Frostpunk-universum". Mogelijk gaat het dus niet specifiek om Frostpunk 3.

11 Bit Studios liet daarnaast weten dat men ook werkt aan een "game op grotere schaal" die gepland staat voor 2029. Daarnaast zijn er ideeën voor meer games, waarvan de ontwikkeling in de nabije toekomst moet beginnen.

Ondertussen werkt 11 Bit Studios nog aan updates voor Frostpunk 2 en moet ook de consoleversie van het spel nog uitkomen. Die staat voor zover bekend gepland voor een release ergens aankomende zomer.

Harry Hol beloonde de pc-versie van de game vorig jaar met een 8 in de Gamer.nl-review: "Frostpunk 2 is een enorm sfeervolle en diepe strategiegame. Keuzes zijn betekenisvol en door de constante tijdsdruk voelt het echt alsof alles elk moment vreselijk fout kan gaan. Soms is het spel daardoor wat zwaar op de hand. Het had misschien wat humor kunnen gebruiken als contrast voor alle ijzige ellende. Het risico van te veel gesimuleerde leed, is dat de zwaarste beslissingen je daardoor soms koud laten op een persoonlijk niveau. Want het doel blijkt bijna altijd de middelen te heiligen. Dit maakt van Frostpunk 2 een van die unieke spellen waarin je nooit echt de ‘good guy’ kan zijn, maar alleen ‘minder slecht’. En dat levert een waardevolle en goed gemaakte ervaring op."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!