Game Freak biedt excuses aan voor Pokémon Scarlet en Violet
Gamer.nl
Nieuws

Game Freak biedt excuses aan voor Pokémon Scarlet en Violet

Game Freak heeft excuses aangeboden voor de matige performance van Pokémon Scarlet en Violet en werkt aan een patch om problemen te verhelpen.

Dat blijkt uit een blogpost over een kleine update die vandaag is uitgekomen voor het spel. "We zijn ervan op de hoogte dat spelers problemen tegenkomen die invloed hebben op de performance van de game", zo begint Game Freak. "Ons doel is altijd om spelers een positieve ervaring te bieden met onze games, en we bieden onze excuses aan voor het ongemak. We nemen feedback van spelers serieus en werken aan verbeteringen voor de games." 

De update die vandaag uitkwam, vormt het startschot van het eerste seizoen van Ranked Battles en lost een aantal bugs op. Zo is er een probleem met muziek tijdens het vechten tegen de Final Four en de Top Champion opgelost. 

Pokémon Scarlet en Pokémon Violet spelen zich af in een nieuwe regio die geïnspireerd lijkt op Spanje. De games bevatten een open wereld waarin pokémon rondlopen. De game bevat daarnaast online co-op. Beide spellen zijn nu verkrijgbaar op Nintendo Switch. Sinds de release worden de games door spelers gehekeld vanwege de vele bugs en slechte performance.

Ondanks dat werden de games in de eerste drie dagen al meer dan tien miljoen keer verkocht. Daarmee hebben de games ook een nieuw record voor Nintendo gebroken. Niet eerder werden er in drie dagen tijd zoveel exemplaren van een game op een Nintendo-platform verkocht.

De games kregen een 7 op Gamer.nl. Pokémon Scarlet en Violet zijn wisselvallige Pokémon-games. De open spelwereld is op veel vlakken een bevrijding, maar de technische mankementen zijn behoorlijk storend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dynasty Warriors: Origins ontvangt gratis fotomodus
Gamer.nl
Nieuws

Dynasty Warriors: Origins ontvangt gratis fotomodus

De game is sinds begin dit jaar verkrijgbaar voor PS5, Xbox Series en pc

Er is een gratis update voor het begin dit jaar verschenen Dynasty Warriors: Origins uitgekomen waarmee een fotomodus aan de game is toegevoegd.

De fotomodus kan worden opgestart door het menu op de wereldmap of tijdens gevechten te openen en op de TouchPad-knop te drukken. Daarnaast is er Lion Dragon-armor toegevoegd voor het hoofdpersonage. Spelers kunnen deze outfit selecteren via de Change Outfit-optie in de thuisbasis. Tot slot worden er een aantal bugs opgelost. Hier zijn de officiële patch notes te vinden.

Dynasty Warriors: Origins verscheen begin dit jaar op PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Het nieuwste deel in de langlopende reeks keert terug naar de roots van de franchise om non-stop actie te leveren in de vorm van grootschalige gevechten.

Zoals spelers gewend zijn van de reeks, neemt men het in Dynasty Warriors: Origins op tegen legers die wel uit duizend vijanden kunnen bestaan. Voor het eerst wordt het verhaal door de ogen van een 'naamloze held' verteld.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Oblivion Remastered heeft meer dan 182.000 gelijktijdige spelers op Steam
Gamer.nl
Nieuws

Oblivion Remastered heeft meer dan 182.000 gelijktijdige spelers op Steam

Gisteren werd het spel plots uitgebracht

In de eerste dag van de release van The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered waren er op het drukste moment meer dan 182.000 gelijktijdige spelers van de game op Steam.

Dat valt te zien op SteamDB. Daarmee is de game dus populair op het pc-platform. De piek van het aantal spelers was ongeveer vijf uur geleden - op moment van schrijven staat het aantal gelijktijdige spelers op Steam ongeveer op 92.000. Het aantal spelers van de consoleversie van de game is op dit moment niet bekend.

The Elder Scrolls 4: Oblivion werd gisterenmiddag aangekondigd en kwam toen meteen uit op Xbox Series-consoles, PlayStation 5, pc en Xbox Game Pass. Er gingen echter al geruime tijd geruchten over de komst van de game en er waren voorheen zelfs screenshots gelekt.

De game kent veel grafische verbeteringen ten opzichte van het origineel uit 2006, mogelijk gemaakt door Unreal Engine 5. Gameplay is ook op de schop gegaan, met verbeterde gameplaysystemen en een aangepaste user interface. Ook animaties van personages en vijanden zijn verbeterd. Dialogen zijn deels opnieuw opgenomen, maar de soms opmerkelijke gesprekken die het origineel zijn charme geven zijn behouden.

Oblivion Remastered wordt gezien als de meest complete versie van Oblivion. Alle verhalende uitbreidingen zitten ook bij het spel inbegrepen. De game kost 54,99 euro, al is er ook een Deluxe-uitvoering van 64,99 euro met diverse extra's.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!