Foto's van Xbox Series X-prototype gelekt
Gamer.nl
Nieuws

Foto's van Xbox Series X-prototype gelekt

Er zijn href="https://twitter.com/Doug_DragoX/status/1219794270518947840" rel="noopener noreferrer" target="_blank">foto's </a>gelekt van het prototype van de Xbox Series X. Op een van de afbeeldingen zijn de aanwezige aansluitingen van console te zien.

Natuurlijk zijn er al eerder afbeeldingen opgedoken van de Xbox Series X, maar dit zijn de eerste foto's van de daadwerkelijke console. In tegenstelling tot de afbeeldingen die voorheen verschenen, bevat de afgebeelde Xbox Series X een serienummer. Wanneer dit serienummer wordt ingetoetst op de daarvoor bestemde registratiesite van Microsoft, is te zien dat het in elk geval om een legitiem hardware-product gaat.

De waarheid van dit soort afbeeldingen is altijd te betwijfelen. Dat geldt zeker voor een render die AMD gebruikte tijdens hun CES-presentatie die later door een fan gemaakt bleek te zijn.

Op een van de afbeeldingen zijn de aanwezige aansluitingen van de Xbox Series X te zien. Het gaat hier om twee SuperSpeed USB-A-poorten, een ethernetpoort, een enkele HDMI-aansluiting, een optische audio-uitgang en een stroomaansluiting. Bovendien is er een USB-aansluiting aan de voorkant van de console te vinden. Wat wellicht het meest opvalt is dat maar één HDMI-poort aanwezig is, dat betekent dat Microsoft mogelijk heeft besloten om een aansluiting te verwijderen.

Naast bovengenoemde poorten is er ook nog een andere aansluiting te zien. Vooralsnog is de functie van deze aansluiting niet helemaal duidelijk, veel kenners vermoeden echter dat deze poort wordt gebruikt voor debugging door ontwikkelaars.

Natuurlijk gaat het hier om het prototype van de Xbox Series X en is het mogelijk dat de aansluitingen nog veranderen. De console lanceert immers pas eind 2020. Lees hier ons overzicht met alle geruchten en feiten over de Xbox Series X op een rijtje.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht
Gamer.nl
Nieuws

Elden Ring is wereldwijd dertig miljoen keer verkocht

Later dit jaar komt de game ook naar Nintendo Switch 2

Elden Ring is wereldwijd in totaal meer dan dertig miljoen keer over de toonbank gegaan.

Dat hebben uitgever Bandai Namco en ontwikkelaar Fromsoftware aangekondigd. Het gaat daarbij om alle digitaal verkochte exemplaren en fysieke exemplaren die aan winkels zijn geleverd. In juni vorig jaar werd nog aangekondigd dat de verkoopaantallen op 25 miljoen stonden. Dat betekent dat er sindsdien vijf miljoen verkochte exemplaren bij zijn gekomen.

Elden Ring kwam in februari 2022 uit op pc, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc (via Steam). In 2024 verscheen daarnaast betaalde uitbreiding Shadow of the Erdtree. De game pakt het soulslike genre waar Fromsoftware bekend om staat en plaatst dit binnen een open spelwereld.

Overigens komt Elden Ring in de loop van dit jaar ook op Nintendo Switch 2 uit. Daarnaast staat op 30 mei Elden Ring Nightreign voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en pc op de planning. Het gaat om een co-op-spin-off die zich afspeelt in een andere versie van de spelwereld uit Elden Ring.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit
Gamer.nl
Nieuws

Gerucht: Nexon brengt nieuwe Starcraft-game uit

Ook zou het bedrijf een Overwatch-game voor smartphones uitbrengen

Volgens geruchten werkt Blizzard samen met Nexon om een nieuwe Starcraft-game uit te brengen.

Dat meldt MTN (via VGC). Nexon zou door Blizzard uitgekozen zijn als uitgever van de nieuwe Starcraft-game. Nexon is een Zuid-Koreaanse uitgever die onder andere bekend is van The Finals, dat door dochteronderneming Embark Studios is ontwikkeld. Een andere bekende game van Nexon is MapleStory.

Het is niet voor het eerst dat er geruchten de kop op steken over een nieuwe Starcraft-game: vorig jaar werden er vacatures van Blizzard gespot waarin een openwereldshooter binnen de franchise werd genoemd. In zijn meest recente boek Jason Schreier maakte de gamejournalist ook melding van een Starcraft-shooter. Het is niet duidelijk of het om hetzelfde project gaat als de mobiele Starcraft-game.

Overigens zou Nexon ook een mobiele Overwatch-game van Blizzard mogen uitgeven, die intern Overwatch 3 wordt genoemd. Daar zijn geen verdere details over bekend.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!