Fifa 21 onthuld, verschijnt op 9 oktober
Gamer.nl
Nieuws

Fifa 21 onthuld, verschijnt op 9 oktober

Electronic Arts heeft tijdens de EA Play-presentatie vannacht Fifa 21 onthuld.

Een trailer met daarin de eerste beelden van zowel Fifa 21 als Madden 21 werd getoond. Hoewel de uitgever verder weinig details gaf, valt er wel het een en ander te halen uit de gelanceerde officiële website.

Zo komt Fifa 21 op 9 oktober uit op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Door de Ultimate Edition of Champions Edition te bestellen, kan men al vanaf 6 oktober aan de slag. De game verschijnt later op PlayStation 5 en Xbox Series X - waarschijnlijk op de releasedata van die consoles, die ergens eind dit jaar moeten uitkomen. De Switch ontvangt de Legacy-versie. Fifa 21 komt dit jaar ook op Steam uit. Tot slot wordt er ook gewerkt aan een Google Stadia-versie.

Mensen die eerst de current-gen versie kopen, kunnen Fifa 21 zonder kosten upgraden op de next-gen consoles. Door de fysieke editie op Xbox One of PS4 te kopen, kan men op de next-gen consoles de update downloaden, al moet men dan wel een console met diskdrive hebben - dit werkt dus niet op het PlayStation 5-model zonder diskdrive. In dat laatste geval moet op de PS4 de digitale versie van Fifa 21 gekocht worden. Alle content die ontgrendeld of gekocht wordt in Fifa 21 Ultimate Team gaat mee naar de next-gen versie. Alle progressie in andere modi wordt echter niet overgezet.

Wat gameplay betreft is er nog weinig bekend, al richt EA Sports zich wel op het verkleinen van de laadtijden op next-gen consoles. Vanaf augustus worden er meer details over de diverse modi in de game gegeven.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij
Gamer.nl
Nieuws

Hier bekijk je de Oblivion Remastered-onthulling - Tijd, releasedatum en de geruchten op een rij

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion bijna officieel uit de doeken.

De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt. De livestream is ook hieronder te bekijken.

Watch on YouTube

Er gaan al wekenlang geruchten rond dat Oblivion Remastered 'op ieder moment' uit kan komen middels een shadowdrop. De verwachting is dan ook dat de game tijdens of in ieder geval vlak na de presentatie beschikbaar wordt, gezien de geruchten al langer stellen dat het spel deze week nog beschikbaar moet worden.

Volgens eerdere geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien
Gamer.nl
Nieuws

Soulcalibur 2 voor Nintendo Switch Online op Switch 2 in actie te zien

De game is vanaf 5 juni speelbaar via Switch Online

Via de Nintendo Today-app heeft Nintendo nieuwe beelden getoond van Soulcalibur 2, dat straks speelbaar wordt via Nintendo Switch Online op Switch 2.

Toen de Switch 2-releasedatum en de eerste games onlangs uit de doeken werden gedaan, werd ook bekendgemaakt dat GameCube-games speelbaar worden via Nintendo Switch Online op de nieuwe Nintendo-console. Daar is ook een abonnement op het uitbreidingspakket voor nodig.

Wanneer de Switch 2 op 5 juni uitkomt, zullen er drie GameCube-games op de betreffende app staan: The Legend of Zelda: Wind Waker, F-Zero GX en Soulcalibur 2. Van die laatstgenoemde game zijn nu dus nieuwe beelden verschenen via Nintendo's app, die vervolgens op YouTube zijn geüpload.

De fighter Soulcalibur 2 verscheen oorspronkelijk in 2002 in de Japanse arcade en kwam een jaar later op consoles uit, waaronder op GameCube. Daarbij had elke consoleversie een ander exclusief personage - op de GameCube was dat Link uit de Zelda-reeks. Die is ook aanwezig in de versie voor Nintendo Switch Online.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!