Free-to-play-versie van Dead or Alive 6 nu te downloaden
Nieuws

Free-to-play-versie van Dead or Alive 6 nu te downloaden

De free-to-play-game Dead or Alive 6: Core Fighters ishref="https://www.siliconera.com/2019/03/15/dead-or-alive-6s-free-to-play-version-core-fighters-now-available-on-ps4-xbox-one-and-pc/"> <b>officieel uit</b></a><b></b> voor Xbox One, Playstation 4 en pc. De game bevat met vier gratis speelbare personages, met de mogelijkheid om extra personages te kopen.

De eerste vier personages worden na een bepaalde periode weer gewisseld voor vier anderen. De eerste zijn Kasumi, Hitomi, Diego en Bass. De game stond eerder al in de Xbox Store, maar de regisseur, Yohei Shimbori, gaf in een eerder interview al aan dat dit een fout was en dat de game hiermee nog niet officieel aangekondigd was. Later werd bekend dat er inderdaad een gratis versie kwam.

Net als Dead or Alive 5 is de gratis versie zonder vooraf gecommuniceerde releasedatum gelanceerd. Opvallend is dat Core Fighters veel eerder verschijnt ten opzichte van de release in vergelijking met Dead or Alive 5. De gratis versie van die game verscheen toen namelijk anderhalf jaar later dan release.

In onze review van Dead or Alive 6 noemden we de prachtige vormgeving en het solide vechtsysteem als pluspunten, terwijl het ontbreken van de tag-modus en uitgebreide online-modi tegenvielen.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dotemu levert dit jaar Marvel Cosmic Invasion
Nieuws

Dotemu levert dit jaar Marvel Cosmic Invasion

Klassieke beat 'em-up met Marvel-personages

Tijdens de Nintendo Direct werd Marvel Cosmic Invasion aangekondigd, een retro-beat 'em-up van Dotemu.

De game laat spelers met z'n vieren door levels lopen en buitenaardse wezens en andere vijanden verslaan. Daarbij kiest elke speler twee personages, waarmee diverse teamaanvallen en combo's uitgevoerd kunnen worden.

In totaal zijn vijftien personages uit de stal van Marvel speelbaar in de game, waaronder Spider-Man, Wolverine, Captain America, Storm, Venom en Nova. De trailer toont daarnaast een baasgevecht tegen Task Master, en de grote slechterik in de game is Annihilus.

Marvel Cosmic Invasion verschijnt in de loop van dit jaar op Nintendo Switch, PlayStation- en Xbox-consoles en pc. De game wordt zoals gezegd ontwikkeld door Dotemu, dat een paar jaar terug een soortgelijke ervaring leverde in de vorm van Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge.

Bekijk hier alle Nintendo Direct-aankondigingen.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Pac-Man-platformer Shadow Labyrinth komt op 18 juli uit
Nieuws

Pac-Man-platformer Shadow Labyrinth komt op 18 juli uit

Voor Switch, PS5, Xbox Series-consoles en Steam

Tijdens de Nintendo Direct is een releasedatum voor het eind vorig jaar aangekondigde Shadow Labyrinth onthuld: de game komt op 18 juli uit.

Shadow Labyrinth volgt de gebeurtissen van de Pac-Man-aflevering uit de Amazon-serie Secret Level op. Spelers besturen spelers Swordsman No. 8, die door een zwevende gele bol genaamd Puck wordt gewekt op een mysterieuze planeet waarin de restanten van voorbije oorlogen nog zichtbaar zijn.

Spelers verkennen samen met Puck deze vreemde, doolhofachtige wereld en ontdekken al spelenderwijs nieuwe krachten en moves. Die zijn nodig ook om het tegen diverse uitdagende vijanden op te nemen. Spelers creëren daarbij hun eigen speelstijl. Spelers moeten de wereld uiteindelijk zien te ontsnappen door alles op hun weg te consumeren en het gevaarlijkste roofdier te worden. Het is daarbij zo nu en dan zelfs mogelijk om Puck zelf te besturen. Ook kunnen spelers Swordsman No. 8 en Puck samenvoegen tot een sterke mech.

Shadow Labyrinth verschijnt op 18 juli voor Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc (Steam). Hieronder valt een nieuwe trailer te zien. Een compleet overzicht van alle Nintendo Direct-aankondigingen is hier te vinden.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!