Cyberpunk 2077 multiplayer-functie is niet zeker
Nieuws

Cyberpunk 2077 multiplayer-functie is niet zeker

Senior concept artist Martha Jonkers vertelt Tom Phillips van Eurogamer dat zij bezig zijn met multiplayer voor Cyberpunk 2077, maar dat ze niks vast gaan zetten.

In een eerder interview met Tom Phillips van Eurogamer vertelde Pawel Sasko, hoofd quest designer van Cyberpunk 2077, dat de game vanaf de lancering singleplayer is en dat ze niet aan het kijken waren naar een multiplayer-optie. Sasko vertelde dat ze zich eerst wilde focussen op singleplayer en daarna zouden ze wel zien. Adam Kinciński, tevens van CD Prokjekt Red, vertelt later in een gesprek met de Poolse financiële site Bankier dat er een team van veertig man bezig was met multiplayer voor Cyberpunk.

In een later gesprek, op Gamescom, kwam CD Projekt Red senior concept artist Marthe Jonkers terug op het onderwerp van multiplayer in een gesprek. Zij zegt dat multiplayer nog in de onderzoeks- en ontwikkelingsfase zit en dat er geen haast is, “er is geen druk om iets te forceren wat niet goed voelt,” aldus Jonkers.

Verder zegt Jonkers dat CD Projekt Red zich nog steeds richt op singleplayer en dat dit hetgeen is dat spelers gaan krijgen met de release in 2020. “Het betekent niet dat wij nee zeggen tegen multiplayer, maar het betekent ook niet dat we ja zeggen,” vervolgt Jonkers.

CD Projekt Red vindt het belangrijk dat als er een multiplayer-functie komt deze wel genoeg immersie biedt. “Als het niet past, dan past het niet. Wij zullen nooit iets maken dat niet ten minste The Witcher-standaard is voor Cyberpunk 2077. We weten niet wat de toekomst voor ons in gedachten heeft, maar wij zullen ervoor zorgen dat alles van hoge kwaliteit is,” zo sluit Jonkers het onderwerp multiplayer af.

Cyberpunk komt op 16 april, 2020 uit voor pc, PlayStation 4, Xbox One en Stadia.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Update: Assassin's Creed Shadows naar verluidt te vroeg verkocht, Twitch-streams betreffen previewbuild
Nieuws

Update: Assassin's Creed Shadows naar verluidt te vroeg verkocht, Twitch-streams betreffen previewbuild

Zowel via de PlayStation Store als in de vorm van fysieke exemplaren

Exemplaren van Assassin's Creed Shadows zijn naar verluidt te vroeg verkocht, waardoor de kans bestaat dat er spoilers rondom de game op internet verschijnen.

Update 2: In de loop van de dag zijn verschillende kanalen op Twitch verschenen die de game streamen (via VGC). Volgens een woordvoerder van Ubisoft gaat het echter om beelden van de afgelopen previewsessie die opnieuw wordt uitgezonden.

In hoeverre de game daadwerkelijk te vroeg is verkocht, kan de uitgever niet zeggen.

Oorspronkelijk bericht: Hoewel de game officieel pas op 20 maart uitkomt, meldt YouTuber The Hidden One dat hij iemand kent die de game al speelt omdat "de PlayStation Store een fout heeft gemaakt" (via Eurogamer). Let op, hier volgt een kleine spoiler over de gameplay in het spel: De YouTuber onthulde daarbij dat de zogeheten 'Animus-anomalies' terugkeren in de game - iets dat nog niet officieel is bevestigd.

Daarnaast wordt op de Gaming Leaks and Rumours-redditpagina gemeld dat sommige mensen al een fysiek exemplaar van de game hebben weten te verkrijgen. Er wordt daarbij zelfs een korte video als bewijs geplaatst. Hoe dan ook zijn op moment van schrijven nog geen uitgebreide gameplaybeelden van de uiteindelijke versie van de game online verschenen. Toch wordt aangeraden voor mensen die geen spoilers willen meekrijgen om de komende weken uit te kijken wanneer ze op internet rondstruinen.

Assassin's Creed Shadows draait om twee personages, de Japanse shinobi Naeo en de eerder aangehaalde Yasuke. Spelers kunnen zelf bepalen met wie ze spelen en daar tijdens de game tussen wisselen. Daarbij lijkt Naeo zich vooral te richten op parkour- en stealthgameplay en Yasuke een gevreesde strijder te zijn.

In het spel doen spelers het Japan van de zestiende eeuw aan en volgen zij het verhaal van de twee hierboven genoemde personages. De game speelt zich af tijdens de Sengokuperiode, een tijd in Japan van oorlogvoering en binnenlandse crises. De spelwereld zal daarbij door de vier verschillende seizoenen heen gaat, wat invloed heeft op de omgeving en de gameplay.

Assassin's Creed Shadows komt op 20 maart uit voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc. Cody ging onlangs al aan de slag met de game en schreef het volgende: "Assassin’s Creed Shadows wordt een eerbetoon aan feodaal Japan en de franchise zelf, met een mooie balans tussen twee unieke speelstijlen en een spelwereld die uitnodigt tot verkenning. Of je nu als Naoe sluipend vijanden uitschakelt, of als Yasuke een nederzetting verwoest: Shadows maakt indruk. Als deze speelsessie representatief is voor de volledige game, gaat Shadows zowel nieuwe spelers als trouwe volgers van de franchise aanspreken."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Dave Bautista spreekt wederom wens uit om in Gears of War-film te spelen
Nieuws

Dave Bautista spreekt wederom wens uit om in Gears of War-film te spelen

'Jullie moeten een petitie starten'

Acteur een voormalige WWE-ster Dave Bautista heeft zich wederom uitgesproken over het feit dat hij hoopt dat Netflix hem in de geplande Gears of War-verfilming cast.

In gesprek met ComicBook begon Bautista uit zichzelf over de Gears of War-film. "Hey, begin een online ding over Gears of War", zo spoorde hij fans aan. "Kom op Netflix, kom op." De interviewer antwoordde daarop dat fans al geruime tijd duidelijk maken dat Bautista een goede Marcus Fenix zou kunnen spelen. Bautista: "Man, het is niet alsof ik (Netflix) niet lastig val. Jullie moeten een petitie starten. Kom op Netflix, maak er werk van."

Bautista meldde in 2019 al dat hij graag in een Gears of War-film zou spelen. "Ze luisteren... en het boeit ze helemaal niets!" zo stelde hij toen. In 2022 kwam naar buiten dat Netflix samen met gameontwikkelaar The Coalition aan een live-actionfilm en animatieserie gebaseerd op de Gears-reeks werkt. Bautista herhaalde dat jaar nog eens dat hij graag de rol van Fenix op zich zou nemen.

Overigens heeft Bautista buiten zijn gespierde uiterlijk nog een connectie met de Gears-franchise: via gratis dlc konden spelers Fenix in Gears 5 vervangen met het uiterlijk en de stem van Bautista.

Het is al geruime tijd stil rondom de Gears-film, al kondigde Netflix in 2023 wel aan dat Jon Spaihts het script voor de film schrijft. Spaihts werd genomineerd voor een Oscar voor zijn werk aan de script voor Dune.

Er wordt ook een nieuwe Gears of War-game ontwikkeld. Gears of War: E-Day werd afgelopen zomer tijdens de Xbox Games Showcase aangekondigd. De game speelt zich veertien jaar voor de eerste Gears of War af en toont hoe de mensheid kennismaakt met de Locust op de planeet Sera. Aangezien de game zich ver voor de eerdere games afspeelt, is ook een jongere Marcus Fenix te zien. Ook Dom keert terug. Hun vriendschap is een belangrijk element van de game. Gears of War: E-Day komt op een nog onbekend moment uit op Xbox en pc.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!