Cloud saves op Xbox 360 zijn binnenkort gratis
Gamer.nl
Nieuws

Cloud saves op Xbox 360 zijn binnenkort gratis

Cloud saves op de Xbox 360 worden binnenkort geheel gratis voor gebruikers van de console.

Cloud saves zitten op dit moment achter een betaalmuur in de vorm van een Xbox Live Gold-abonnement. Op die manier is het straks voor iedereen op Xbox Series X of Series S mogelijk om hun oude saves van Xbox 360-games binnen te halen.

Dit is logischerwijs gedaan door Microsoft omdat backward compatibility een belangrijk element is van de Xbox Series X en S-ervaring. In een uitgebreid artikel vertelt Microsoft meer over hoe backward compatibility op Xbox Series X en S werkt.

Spelers kunnen straks hun Xbox One- en ondersteunde Xbox 360- en Xbox-games afspelen op de Xbox Series X en S. Wanneer men ooit het spel heeft gedownload, wordt het automatisch getoond op de console. Bij een fysieke disk kan men deze simpelweg in de Xbox Series X schuiven. De Series S heeft geen disk drive.

Daarbij laat Microsoft weten dat een AI-tool er voor zorgt dat oude games HDR-ondersteuning krijgen. Zo ontvangen spellen als Blinx: The Time Sweeper en Fuzion Frenzy Auto HDR, wat voor verbeterde graphics moet zorgen. Zoals eerder gemeld wordt de resolutie van veel games ook omhoog geschroefd, tot wel 4K. Ook framerates kunnen verbeterd worden.

De Xbox Series X en Series S zijn vanaf 10 november verkrijgbaar.

©GMRimport

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!