Bungie onthult meer details over Destiny 2: New Light en cross-saves
Gamer.nl
Nieuws

Bungie onthult meer details over Destiny 2: New Light en cross-saves

Destiny 2: New Light wordt geen aparte versie van het spel en gaat naast alle content uit het eerste jaar, ook content uit de Forsaken-uitbreiding bevatten. Verder moeten uitbreidingen opnieuw worden aangeschaft, wanneer gebruik wordt gemaakt van cross-saves.

Bungie heeft gisteren haar wekelijkse blogpost over Destiny 2 geplaatst. In het bericht wordt gesproken over het aankomende Iron Banner-evenement en de nieuwe vrij te spelen uitrustingen en wapens, maar worden ook een aantal vragen beantwoord over het aangekondigde Destiny 2: New Light en de cross-save-functionaliteit die naar het spel komt.

Bungie legt uit dat Destiny 2: New Light geen aparte versie van het spel is. In plaats hiervan worden alle spelers overgezet naar New Light, maar behouden de huidige spelers al hun progressie en aangeschafte uitbreidingen. De gratis versie van New Light bevat alle content uit het eerste jaar van Destiny 2, waaronder de hoofdverhaalmissies en de Curse of Osiris- en Warmind-uitbreidingen. Van de Forsaken-uitbreiding hebben gratis spelers toegang tot de planeten, Strikes, Crucible-maps, Gambit-spelmodi en bepaalde content van de Annual Pass. Alleen de verhaalmissies, raids en missies voor zeldzame Exotic-wapens moeten los worden aangeschaft.

Spelers die voor het eerst de gratis versie van Destiny 2: New Light spelen, maken kennis met het spel door middel van een verhaalmissie. In deze missie, welke bekend is uit Destiny 1, wordt de speler wakker in de Cosmodrome op Aarde, om vervolgens een schip te vinden en naar de Tower te kunnen vliegen. Nieuwe spelers starten bovendien met een hoog Power Level, zodat ze gelijk aan alle gratis content kunnen deelnemen.

In de blogpost worden ook meer details gegeven over de werking van de cross-save-functionaliteit die in september naar het spel komt. Zo kunnen spelers één personage kiezen om over te zetten naar een ander platform en blijven alle uitrustingen en items van het personage bewaard. Uitbreidingen zijn echter alleen geldig op het platform waarop deze zijn aangeschaft, en moeten dus opnieuw worden gekocht op het nieuwe platform. Ook wordt bevestigd dat cross-play tussen de verschillende platformen niet mogelijk wordt. Gebruikers van Google Stadia worden dan ook alleen gekoppeld aan andere Stadia-spelers.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Ninja Gaiden: Ragebound bevat een tweede speelbare personage
Gamer.nl
Nieuws

Ninja Gaiden: Ragebound bevat een tweede speelbare personage

Game komt aankomende zomer op consoles en pc uit

Een nieuwe trailer van Ninja Gaiden: Ragebound heeft een tweede speelbare personage voor de game onthuld: Kumori.

Kumori stamt uit de beruchte Black Spider Clan en gebruikt modernere wapens en demonische krachten om de vijand te slim af te zijn. Eerder werd al het speelbare personage

In de game reist Ryu Hayabusa naar de Verenigde Staten om het testament van zijn vader te eren. Terwijl hij weg is, breekt de barrière tussen de menselijke en demonenwereld plots, waardoor er een angstaanjagend leger aan monsters Hayabusa Village aandoet. In Ryu's afwezigheid moet de jonge ninja Kenji Mozu aan de slag om het dorp te redden. Nu blijkt dus ook dat Kumori een belangrijke rol zal spelen.

Ninja Gaiden: Ragebound wordt door Blasphemous-studio The Game Kitchen in samenwerking met Koei Tecmo en Team Ninja gemaakt. De game combineert de klassieke gameplay en lore van de franchise uit de 8-bit-generatie met de diepgang en intensiteit van de later verschenen 3D-games. De pixelgraphics vallen daarbij meteen op.

Ninja Gaiden: Ragebound verschijnt aanstaande zomer voor PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One, Nintendo Switch en pc (Steam).

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nintendo start Switch 2-reclamecampagnes in Japan en VS
Gamer.nl
Nieuws

Nintendo start Switch 2-reclamecampagnes in Japan en VS

Waaronder een ode aan de in 1991 verschenen Super NES-reclame met Paul Rudd

In zowel de Verenigde Staten als Japan zijn reclamecampagnes voor de Nintendo Switch 2 van start gegaan.

Zo is in de Verenigde Staten de reclame 'Now You're Playing Together' uitgezonden, waarin acteur Paul Rudd via GameChat samen met anderen Mario Kart World speelt. De reclame is een duidelijke ode aan de Super NES-reclame uit 1991 waarin Rudd ook speelde.

In japan worden diverse korte reclames uitgezonden voor Mario Kart World en de Switch 2. Daarnaast melden diverse Japanse inwoners op social media dat ze op straat ook advertenties voor de console beginnen te zien.

Onlangs werd aangekondigd dat de Nintendo Switch 2 op 5 juni verschijnt. De console gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een bundel met een digitale code voor Mario Kart World die 509,99 euro kost. Reserveringen kunnen in de Benelux sinds enige tijd gemaakt worden bij winkels en Nintendo's eigen webshop. Hou hier alles rondom Switch 2-pre-orders in de gaten.

Met de dock kunnen games op Switch 2 in maximaal 4K en HDR afgespeeld worden op televisies die dat ondersteunen. Het scherm van de Switch 2 zelf geeft games in 1080p en HDR weer, in maximaal 120 fps, en heeft twee keer zoveel pixels als de eerste Switch. Ook is er ondersteuning voor DLSS, de upscaletechnologie van Nvidia.

De Joy-Con-controllers worden ditmaal via magneten verbonden met de console. Er komt tevens een nieuwe Pro Controller die los gekocht kan worden, met nieuwe knoppen aan de achterkant en een ingang voor koptelefoons. Met GameChat kunnen mensen tijdens het gamen met elkaar praten. Er kan ook een camera gekocht worden zodat mensen elkaar kunnen zien bij gebruik van GameChat. De Switch 2 kan ook de meeste games die op de Switch zijn verschenen afspelen.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!