Borderlands-film kent dramatisch slecht openingsweekend
Nieuws

Borderlands-film kent dramatisch slecht openingsweekend

Bore-derlands

De recensies van de Borderlands-film waren al dramatisch slecht, maar nu blijkt ook de omzet achter te blijven.

Borderlands heeft een teleurstellend openingsweekend achter de rug. De omzet in de eerste paar dagen van een film wordt vaak gebruikt om het uiteindelijke succes en de omzet te voorspellen.

In het eerste weekend heeft de verfilming slechts 16 miljoen dollar omgezet. 8,8 miljoen daarvan kwam uit Amerika, in de rest van de wereld werd 7,7 miljoen opgehaald. Hiermee lijkt Borderlands een regelrechte flop te worden: het productiebudget was ongeveer 115 miljoen dollar en er werd nog eens 30 miljoen uitgegeven aan de marketing.

De film volgt Lilith, een beruchte balling met een mysterieus verleden, die naar haar thuisplaneet Pandora terugkeert om de vermiste dochter van de machtige Atlas terug te vinden. Ze sluit een verbond met Roland, Tiny Tina, Krieg, Tannis en Claptrap en neemt het samen met hen op tegen buitenaardse monsters en gevaarlijke bandieten.

De rol van Lilith wordt vertolkt door Cate Blanchett. Verder wordt Roland gespeeld door Kevin Hart, Claptrap door Jack Black en Tannis door Jamie Lee Curtis. Eli Roth nam de regie voor zijn rekening.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Samsung komt met snellere en zuinigere 9100 Pro-SSD's
Nieuws

Samsung komt met snellere en zuinigere 9100 Pro-SSD's

Vanaf 18 maart beschikbaar

Op 18 maart brengt Samsung haar nieuwe 9100 Pro-SSD's uit. De schijven zijn sneller en zuiniger dan het vorige model, de 990 Pro.

Zo ondersteunt de 9100 Pro de PCIe (Peripheral Component Interconnect Express) 5.0-indeling, een twee keer zo snelle standaard vergeleken met PCIe 4.0. Daarmee is de nieuwe schijf in staat tot leessnelheden van 14.800 MB/s en en schrijfsnelheden van 13.400 MB/s - maximaal 99 procent sneller dan de 990 Pro.

Ook zijn de IOPS (het aantal in- en outputtaken pet seconde) van de lees- en schrijfsnelheden verhoogd tot respectievelijk 2,2 miljoen IOPS respectievelijk 2,6 miljoen IOPS.

Tot slot moet de schijf 49 procent energiezuiniger zijn dan de 990 Pro, specifiek het 4TB-model.

Op 18 maart verschijnen de 1TB-, 2TB-, en 4TB-modellen op de markt voor respectievelijk 199,99 euro, 299,99 euro en 549,99 euro. Met heatsink komt daar nog zo'n 20 euro bij.

Het 8TB-model verschijnt in de tweede helft van 2025.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Hint naar mogelijke terugkeer van de Katamari-reeks verschenen
Nieuws

Hint naar mogelijke terugkeer van de Katamari-reeks verschenen

Handelsmerken zijn hernieuwd

Bandai Namco heeft een aantal handelsmerken vastgelegd, waaronder één die wijst naar de terugkeer van de Katamari-reeks.

Zo is het handelsmerk Once Upon a Katamari op 27 februari vastgelegd in Europa (via Gematsu). De meest recente Katamari-game, een remaster genaamd We Love Katamari REROLL+ Royal Reverie, werd vlak na het vastleggen van diens handelsmerk aangekondigd. 

Hetzelfde gebeurde ook bij Elden Ring Nightreign en Tales of Arise: Beyond the Dawn. Er is dus speculatie dat Bandai Namco op het punt staat een nieuwe Katamari-game aan te kondigen, nadat de laatste écht nieuwe titel uitkwam in 2011. 

Niet alleen Katamari kwam daarentegen aan bod, ook de naam Gekishin Squadra werd door Bandai Namco vastgelegd, maar waar dat naar refereert is onduidelijk. 

De Katamari-reeks draait voornamelijk om het personage The Prince, die in opdracht van zijn vader - the King of All Cosmos - allerlei taken uit moet voeren die zich uiten in de vorm van puzzels. Zo moet hij eens de sterren en sterrenbeelden repareren en het laten rollen van een bal om daar zo veel mogelijk objecten aan te laten plakken. 

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!