Banjo en Kazooie vanaf vandaag beschikbaar voor Super Smash Bros. Ultimate
Nieuws

Banjo en Kazooie vanaf vandaag beschikbaar voor Super Smash Bros. Ultimate

Banjo en Kazooie zijn vanaf vandaag verkrijgbaar voor Super Smash Bros. Ultimate.

De personages uit het gelijknamige platformspellen van Rare werden tijdens E3 al aangekondigd voor de Smash Bros.-game. Toen was er echter nog geen releasedatum bekend. Beide personages laten zich – net als in de platformers – besturen als één personage. De toevoeging van Banjo en Kazooie is opvallend, omdat de personages eigendom zijn van Rare, een studio die al jaren onder Microsoft valt.

Banjo en Kazooie kunnen via de eShop aangeschaft worden. Daar komt ook een arena bij en diverse melodieën uit de Banjo-Kazooie-games. Mensen die de Fighter Pass voor Smash Bros. Ultimate hebben aangeschaft kunnen het pakket zonder verdere kosten downloaden.

Verder is ook de laatste vechter van de Fighter Pass aangekondigd: Terry Bogard uit Fatal Fury komt in november uit. Daarnaast zijn er nog meer downloadbare personages in de maak, zo laat Nintendo weten. Tot slot verschijnt samen met Banjo en Kazooie ook versie 5.0 van de game, waarin onder andere een Mii Gunner-outfit die lijkt op Sans in zit.

Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden
Nieuws

Avowed was bijna een 'multiplayer-Skyrim' geworden

De ontwikkeling van de game is tweemaal herstart

De eerder deze week uitgekomen singleplayer-rpg Avowed had bijna een focus op multiplayergameplay gehad.

Dat laat regisseur Carrie Patel weten aan Bloomberg. De game werd in eerste instantie een "multiplayer-Skyrim" genoemd, maar in 2021 ging de ontwikkeling volledig op de schop. Voor die tijd werd het spel als een multiplayergame ontwikkeld. Sterker nog: de ontwikkeling van de game is in totaal twee keer volledig herstart.

Patel onthult ook dat er bij Obsidian behoefte is aan eventuele vervolgen op of dlc voor Avowed. "Nu we deze geweldige spelwereld hebben gebouwd, en het ontwikkelteam ook hebben laten wennen aan deze content en gameplay in deze wereld, zou ik er graag meer van zien."

Avowed is nu verkrijgbaar voor Xbox Series X en S en pc en staat ook op Xbox Game Pass. Ron Vorstermans beloonde het spel met een 9 in zijn review: "Het schrijfwerk is fenomenaal, het vechten vloeit als een actiegame, de spelwereld is iedere vierkante centimeter waard en zelfs de kleinste verhaaltjes zijn memorabel. Avowed is misschien geen grensverleggende, dynamische rpg, maar weet precies waar het goed in is, en zet daar met volle overtuiging op in. Het resultaat is de beste Microsoft-rpg van de afgelopen jaren."

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Netflix betrokken bij Sifu-verfilming
Nieuws

Netflix betrokken bij Sifu-verfilming

De scriptschrijver van de The Maze Runner-films zou het script voor de film verzorgen

Netflix is betrokken bij de verfilming van Sloclaps kungfugame Sifu.

In 2022 werd al aangekondigd dat er een film werd gemaakt gebaseerd op Sifu door Story Kitchen, het bedrijf dat ook achter de Sonic the Hedgehog-films en de aankomende Streets of Rage- en Tomb Raider-verfilmingen zit.

Deadline heeft deze week gemeld dat Netflix nu ook betrokken is bij het project en dat TS Nowlin - bekend van de The Maze Runner-films - het script schrijft. Volgens geruchten zal John Wick-regisseur Chad Stahelski met zijn bedrijf 87Eleven Entertainment als producent functioneren.

Eerder gingen er geruchten dat Derek Kolstad, de schrijver van de John Wick-scripts, het script voor Sifu zou schrijven, maar dat lijkt nu dus niet meer het geval te zijn - tenzij hij samenwerkt met TS Nowlin.

De film moet min of meer hetzelfde plot als de game aanhouden, waarbij de hoofdrolspeler elke keer dat ze verslagen worden een stuk ouder wordt. De film wordt beschreven als "John Wick ontmoet M. Night Shyamalan's film Old".

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!