Analogue Pocket verhoogt prijs voor nieuwe reserveringen
Gamer.nl
Reviews

Analogue Pocket verhoogt prijs voor nieuwe reserveringen

De Pocket-handheld van emulatorfabrikant Analogue treedt 14 december opnieuw in een reserveringsfase. Ditmaal is de prijs echter aangescherpt; deze bedraagt nu 219 dollar.

Analogue's eerste handheld had oorspronkelijk in mei 2021 moeten verschepen, maar werd wegens de coronapandemie meerdere malen uitgesteld. Vorige maand werd bekendgemaakt dat de eerste Pocket-handhelds op 13 december aanstaande verschepen; die datum staat nog steeds vast.

Per blogpost laat Analogue weten dat 14 december een nieuwe reserveringsronde afgetrapt wordt, vanaf 17:00 uur (Nederlandse tijd). Voor die nieuwe oplage Pocket-handhelds geldt echter ook een nieuwe prijs: 219 dollar. Het emulator-apparaatje was oorspronkelijk aangekondigd met een richtprijs van 199 dollar.

©GMRimport

De reden voor de prijsverhoging is volgens Analogue simpel: de pandemie heeft "componentkosten verhoogd over de gehele industrie". Wel verzekert het bedrijf dat de vraagprijzen voor Pocket-accessoires onveranderd zijn gebleven.

Nieuwe reserveringen worden nu direct in verschillende groepen geplaats, aan de hand van een 'wie het eerst komt'-principe. Groep A kan de handheld in het eerste kwartaal van 2022 verwachten; Groep B pas in het vierde. Voor een derde groep noemt Analogue enkel "2023" als verwachte verschepingsdatum.

Nog niet zeker over de emulator-handheld? Aanstaande maandag, vanaf ongeveer 17:00 uur, vervalt ook het review-embargo van de Pocket, zo liet Analogue op Twitter weten.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel
Gamer.nl
Nieuws

Bethesda onthult Oblivion Remastered morgen officieel

Bethesda doet The Elder Scrolls 4: Oblivion morgen officieel uit de doeken.

Dat heeft de uitgever aangekondigd. De remaster wordt uit de doeken gedaan in een livestream van het bedrijf die te volgen is via YouTube en Twitch. De stream begint om 17.00 uur Nederlandse tijd. Verder heeft de uitgever nog niets over de remaster bekendgemaakt.

Dat Oblivion Remastered eraan komt, komt geenszins uit de lucht vallen. De afgelopen tijd gingen er al veel geruchten en lekten er verschillende screenshots. Een chatgesprek dat een X-gebruiker met Xbox Support had, wees er zelfs op dat de game vandaag uit zou komen. Dat blijkt nu in ieder geval niet te kloppen. Journalist Jeff Grubb gaf aan dat de game deze week zou uitkomen. Of dat zo is, is nog niet bekend. Over een eventuele releasedatum is nog niets bekend.

Volgens geruchten draait The Elder Scrolls 4: Oblivion Remastered op Unreal Engine 5. Zes elementen zouden op de schop gaan, namelijk 'stamina', 'sneak', 'archery', 'hit reaction', blocking' en de user interface. Verder zou het staminasysteem minder frustrerend zijn voor spelers, zodat mensen minder snel nauwelijks kunnen bewegen doordat de stamina op is, en de interface zou moderner en mooier zijn gemaakt.

Tot slot zouden er duidelijkere effecten zijn wanneer spelers of npc's worden geraakt tijdens gevechten. De remake wordt waarschijnlijk ontwikkeld door Virtuos, dat ook aan de remake van Metal Gear Solid 3: Snake Eater werkt.

Het spel komt voor zover bekend uit op Xbox Series X en S, PlayStation 5 en pc.

View post on X

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht
Gamer.nl
Nieuws

Grote 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht

Allerlei facetten van de game zijn verbeterd

Afgelopen week is een forse 2.0-update voor Lords of the Fallen uitgebracht door Hexworks.

Met de update worden er grote wijzigingen doorgevoerd aan de in 2023 uitkomen actie-rpg. Zo wordt geboekte progressie in de online-co-op nu door beide spelers gedeeld en is er een Friend Pass-systeem, waardoor een tweede speler mee kan doen zonder dat diegene de game heeft gekocht.

Ook zijn er diverse verbeteringen aangebracht aan de gevechten en het rondbewegen in de spelwereld, waardoor de gameplay beter aanvoelt. Aanvallen en ontwijkmanoeuvres voelen sneller en is er nu een knop waarmee gesprongen kan worden. Wanneer wapens vijanden raken, is de impact ook beter voelbaar, en de user interface is op de schop gegaan om het simpeler en duidelijker te maken. De tutorial is ook verbeterd.

Er wordt al geruime tijd gewerkt aan een vervolg op Lords of the Fallen, die voor zover bekend in 2026 moet verschijnen. Het origineel kan nu met fikse korting worden aangeschaft op pc, PS5 en Xbox Series-consoles.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!