Alcatraz-map in Blackout nu ook beschikbaar op pc en Xbox One
Nieuws

Alcatraz-map in Blackout nu ook beschikbaar op pc en Xbox One

De nieuwe Blackout-map Alcatraz kan, nadat deze eerder al op PS4 uit was, nu worden gespeeld op pc en Xbox One. De update van gisteren voegde ook de populaire Infected-modus toe, introduceerde divisies in de competitieve modus en veroorzaakte ophef bij fans.

Vorige week werd de nieuwe Blackout-map Alcatraz uitgebracht voor de PlayStation 4-versie van Call of Duty: Black Ops 4. De map is gebaseerd op de beruchte gevangenis en is een stuk kleiner, wat zorgt voor intensere gevechten. Bovendien werd bekendgemaakt dat de battle royale-modus gratis te spelen is op alle platformen tot en met 30 april.

Gisteren is er een nieuwe update uitgebracht voor Black Ops 4, waarin de Alcatraz-map ook beschikbaar wordt gemaakt voor bezitters van een pc of Xbox One. Verder wordt de Infected-spelmodus toegevoegd, bevat de competitieve modus van het spel nu divisies en worden algemene verbeteringen gemaakt.

In de populaire Infected-modus moet een team zien te overleven tegen een steeds groter wordende groep zombies. De ronde start met een willekeurig geïnfecteerde speler, die als doel heeft om andere spelers te infecteren door ze te steken met een mes. Vervolgens is de ronde afgelopen als alle spelers zijn geïnfecteerd, of als de overlevenden het volhouden tot de tijd om is.

In februari werd het World League Rank-systeem geïntroduceerd in Black Ops 4. Met de update van vandaag worden ook divisies toegevoegd aan de competitieve modus, zodat spelers kunnen zien hoe goed ze presteren ten opzichte van de rest. Spelers boven het gemiddelde worden gepromoveerd van Competitor tot Advanced, de top 30 procent bevinden zich in de Expert-rank, Elite bestaat uit de top 15 procent en de beste 2 procent mag zichzelf Master noemen.

©GMRimport

De Black Ops 4-update zorgde ook voor veel ophef bij fans. Het viel hun namelijk op dat het niet meer mogelijk is om de Blackout-modus te spelen in een duo, terwijl dit niet werd vermeld in de update. Ontwikkelaar Treyarch legde niet veel later uit op Twitter dat deze beslissing was genomen om het spelen van de andere Blackout-speellijsten aan te moedigen. Na feedback van spelers zal de duo-speellijst vandaag weer beschikbaar worden gemaakt op PlayStation 4 en Xbox One. Het is nog niet bekend wanneer de modus terugkeert op pc.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Tijdschrift Game Informer krijgt tweede leven met voltallige redactie
Nieuws

Tijdschrift Game Informer krijgt tweede leven met voltallige redactie

Gameontwikkelaar Gunzilla Games heeft de rechten nu in handen

Het vorig jaar stopgezette Amerikaanse gametijdschrift Game Informer keer terug. Ontwikkelaar Gunzilla Games heeft de rechten van het tijdschrift in handen.

Vorig jaar stopte het tijdschrift na 33 jaar staat van dienst. Toenmalige eigenaar GameStop - een Amerikaanse winkelketen - ontsloeg toen de gehele redactie.

Nu blijkt dat Gunzilla Games, de uit Europa afkomstige ontwikkelaar van liveservicegame Off the Grid - inclusief nft's - en blockchainplatform Gunz, heeft de rechten op Game Informer gekocht en blaast nieuw leven in het tijdschrift. Daarbij keert de voltallige redactie terug, maar hoofdredacteur Matt Miller laat weten dat Gunzilla geen invloed zal uitoefenen op de inhoud.

Het is de bedoeling dat het tijdschrift weer terugkomt, inclusief opties tot lidmaatschap, maar wanneer precies is niet bekend. Wel is de website weer online, inclusief artikelen van voordat de site offline ging. Ook zouden er vele nieuwe artikelen klaar staan om gepubliceerd te worden.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
'Naughty Dog-game Intergalactic komt niet in 2026 uit'
Nieuws

'Naughty Dog-game Intergalactic komt niet in 2026 uit'

Aldus Bloomberg-journalist Jason Schreier

Intergalactic: The Heretic Prophet, de nieuwe game van The Last of Us-ontwikkelaar Naughty Dog, zal waarschijnlijk niet in 2026 verschijnen.

Dat claimt de betrouwbare Bloomberg-journalist Jason Schreier op gameforum ResetEra. Een bezoeker van dat forum claimde dat Schreier voor The Game Awards eind vorig jaar had gehint naar games die daar onthuld zouden worden en in 2026 uit zouden komen. Schreier reageerde op het forum met de melding dat hij weet dat Intergalactic niet in 2026 uitkomt. Daarmee bedoelt hij zeer waarschijnlijk dat de game op zijn vroegst in 2027 zal verschijnen.

Intergalactic: The Heretic Prophet werd eind vorig jaar tijdens The Game Awards onthuld. De PlayStation 5-game van de studio achter The Last of Us en Uncharted draait om Jordan A. Mun (gespeeld door actrice Tati Gabrielle), een gevaarlijke premiejager die op jacht naar een doelwit op de verre planeet Sempiria belandt. De communicatie tussen de planeet en de rest van het universum is honderden jaren geleden al verloren gegaan. "Jordan moet al haar vaardigheden en verstand gebruiken als ze de eerste persoon in meer dan zeshonderd jaar wil worden die de planeet weer verlaat."

Intergalactic: The Heretic Prophet heeft een sciencefictionthema. Een opvallend detail is dat het ruimteschip van Jordan een Porsche is. Daarnaast wordt de soundtrack door Trent Reznor en Atticus Ross gecomponeerd. Het duo is niet alleen bekend van de industriële muziekformatie Nine Inch Nails, maar tegenwoordig vooral ook als makers van diverse prijswinnende soundtracks voor films en series, waaronder The Social Network, Watchmen en Gone Girl.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!