Vampire Survivors-ontwikkelaar gaat games uitgeven
Nieuws

Vampire Survivors-ontwikkelaar gaat games uitgeven

De studio wil andere ontwikkelaars helpen

Poncle, de ontwikkelaar van het populaire Vampire Survivors, gaat een uitgeverstak openen.

Games Industry meldt dat de ontwikkelaar dat op Game Republics Pitching to Investors heeft gemeld. Het doel van de uitgeverstak van het bedrijf is om ontwikkelaars te helpen met het maken van de game die ze willen maken. Poncle wil dan ook niet als "traditionele" uitgever functioneren en IP's van ontwikkelaars zijn eigen maken.

Wel gaat Poncle financiële ondersteuning bieden, alsmede ondersteuning voor localisatie en het uitgeven van spellen op verschillende platforms. Poncle zoekt dan ook naar games die ontwikkeld zijn met "oprechtheid, passie en diepgang". Er zijn een aantal type games die het bedrijf sowieso niet zal uitgeven, waaronder games die teveel op Vampire Survivors lijken of spellen die deels gemaakt zijn met AI. Ook free-to-play mobiele games vallen buiten de boot.

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Streets of Rage 4-makers kondigen fantasy-brawler Absolum aan
Nieuws

Streets of Rage 4-makers kondigen fantasy-brawler Absolum aan

Verschijnt later dit jaar op pc, PS5, PS4 en Switch

Dotemu en Guard Crush Games - de studio's achter het goed ontvangen Streets of Rage 4, hebben hun nieuwe game uit de doeken gedaan: de fantasy-brawler Absolum.

De side-scrolling beat 'em-up heeft een fantasythema en roguelike elementen. De game moet "spannende arcade beat 'em-up-gameplay met "geraffineerde gevechten" combineren, wat volgens Dotemu zou resulteren in een 'rogue 'em-up'.

De game speelt zich af in Talamh, een wereld vol met magie en kosmische horror waar oorlog wordt. Spelers gana op avonturen met vier rebellen die proberen Sun King Azra tegen te houden en vrede terug te laten keren in Talamh.

De game kan alleen of via co-op met z'n vieren gespeeld worden. Daarbij heeft elk van de vier personages unieke skills en persoonlijkheden. Zo is Galandra een zwaardvechter, terwijl dwerg Karl juist hard kan meppen en een sluipschuttergeweer heeft om vijanden van ver uit te schakelen.

De soundtrack is een aparte vermelding waard: die wordt gecomponeerd door Gareth Coker (Prince of Persia, Ori, Halo Infinite) en bevat ook werk van Yuka Kitamura (Elden Ring, Dark Souls) en Mick Gordon (Doom Eternal, Atomic Heart).

Absolum verschijnt ergens in de loop van dit jaar op PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch en pc (Steam). Hieronder is de onthullingstrailer te zien.

Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Screenshots van onaangekondigd Minecraft Dungeons-vervolg gelekt
Nieuws

Screenshots van onaangekondigd Minecraft Dungeons-vervolg gelekt

Wordt de game op 22 maart onthuld tijdens de nieuwe Minecraft Live?

Er zou een vervolg op Minecraft Dungeons in ontwikkeling zijn. Er zijn zelfs mogelijke screenshots van een vroege versie van de game gelekt.

Vorige week claimde het bekende insiderkanaal XOXLeak dat er een vervolg op Minecraft Dungeons in de maak is onder de codenaam Project Spicewood. Vervolgens werd een screenshot en wat artwork gelekt, en inmiddels zijn er nog meer screenshots online verschenen.

Officieel is een vervolg op Minecraft Dungeons nog niet aangekondigd. Vorige week bleek echter al dat op 22 maart een nieuwe Minecraft Live-uitzending volgt - mogelijk wordt de game dan officieel onthuld.

Minecraft Dungeons verscheen in mei 2020 op alle moderne systemen die toen verkrijgbaar waren en is een dungeon crawler voor jong en oud gesitueerd in het Minecraft-universum.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!